ГоловнаCOVID Travel NewsТайвань відновить безвізовий в'їзд для деяких країн. Карантин залишається

Тайвань відновить безвізовий в’їзд для деяких країн. Карантин залишається

Центр управління епідемією Тайваню зробив заяву про повернення процедури безвізового в’їзду на острів туристів із країн-«дипломатичних союзників». При цьому триденний карантин та ПЛР-тести після прибуття залишаться обов’язковими ще якийсь час, як і поточний ліміт у 50 000 іноземців на тиждень.

Тайвань зберіг свої правила в’їзду та карантину в силі, тоді як на більшій частині решти Азії вже послабили або повністю скасували їх. Останнє пом’якшення було у червні, коли влада скоротила ізоляцію після прибуття з семи днів до трьох.

З початку року Тайвань повідомив про більш ніж 5,3 мільйона випадків коронавірусу всередині країни, викликаних штамом «Омікрон». Але оскільки 99 відсотків з інфікованих не виявляють жодних симптомів або хворіють у легкій формі, уряд відмовився від посилення обмежень у рамках «нової тайванської моделі».

Протягом усієї пандемії як тайванським громадянам, і іноземцям, не заборонялося залишати країну, та був повертатися назад, але за умови проходження карантину вдома чи готелі.

З наступного понеділка, 12 вересня, Тайвань відкриває безвізовий в’їзд для мандрівників із США, Канади, Нової Зеландії, Австралії, країн Євросоюзу та дипломатичних союзників.

До 2020 року острів користувався популярністю переважно у туристів з Азії, а серед найважливіших ринків лідирували Японія, Південна Корея та країни Південно-Східної Азії.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини