ГоловнаТуризмГлава найбільшого в Європі туроператора залишає свою посаду через скандал

Глава найбільшого в Європі туроператора залишає свою посаду через скандал

Фріц Юссен, який майже десять років очолює туристичний холдинг TUI AG, залишить посаду генерального директора у вересні 2022 року, йдеться в заяві холдингу. Його місце займе Себастьян Ебель, який зараз є фінансовим директором групи.

У повідомленні зазначено, що відставка Юссена є добровільною, крім того, він зможе отримати солідну вихідну допомогу, оскільки зміг виконати необхідні умови щодо стабілізації компанії в умовах пандемії коронавірусу. Про своє рішення поки що діючий CEO поінформував голову наглядової ради д-Дітера Цетше та співробітників холдингу.

Себастьян Ебеля вступить на посаду генерального директора 1 жовтня 2022 року.

«Криза, яка загрожує нашій життєздатності, подолана. Зараз ми вступаємо до наступної фази. Як член виконавчої ради Себастьян Ебель багато років відповідав за стратегічні галузі зростання: готелі, круїзи та екскурсії і перетворив їх на найбільш прибуткові сегменти, – заявив Дітер Цетше. — Я переконаний, що він призведе до TUI нових успіхів. Він надзвичайно заповзятливий і має чіткі стратегічні та операційні амбіції щодо розвитку TUI».

Фріц Юссен очолив TUI AG у 2013 році. Він успішно реструктурував компанію і досяг масового розширення таких сегментів, як готелі, круїзи та продаж екскурсій, а також запустив процес цифровізації, який стартував незабаром після початку пандемії коронавірусу.

«Коли пандемія навесні 2020 року практично відразу перетворила нас на компанію без бізнесу, вся наша увага була зосереджена на одній меті: порятунку TUI, – заявив Фріц Юссен. — Антикризове управління, яке мало забезпечити подальше виживання холдингу, наразі завершено. Ми маємо високий рівень ліквідності, ми більше не використовуємо державні кредитні лінії, і операційний бізнес відновлено. Під новим керівництвом TUI зараз починає наступний розділ: повернення до прибуткового зростання. Себастьян Ебель поверне TUI на цей шлях.

Спостерігачі відзначають, що відхід Юссена затьмарює лише один факт — розслідування обставин, що проводиться урядом Німеччини, за яких контрольний пакет акцій TUI AG, який належав російському підприємцю Олексію Мордашову (34%), було виведено з-під юрисдикції ЄС. Це сталося 28 лютого, в той самий день, коли Мордашов був внесений до списків санкцій ЄС і втратив можливість одержувати прибуток зі своєї частки в компанії.

Цілком ймовірно, що саме Юсена буде призначено відповідальним за ситуацію, що склалася, і його відхід виведе з-під удару сам холдинг.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини