ГоловнаCOVID Travel NewsЕксперти: Туристичний сектор Азії не відновиться до 2024 року

Експерти: Туристичний сектор Азії не відновиться до 2024 року

Пандемія Covid-19 призвела до індустрії туризму в усьому світі до безпрецедентної кризи. У той час як деякі регіони досить бадьоро прокидаються від тривалої сплячки, інші, на жаль, відновлюватимуться дещо довше.

Зокрема, азіатський континент, схоже, відчуватиме наслідки пандемії протягом тривалішого періоду порівняно з країнами Європи та Америки, які швидко відкриваються для світу останніми тижнями.

З Китаю до Японії

За даними Economist Intelligence Unit (EIU) у своєму індексі Travel-ready за рік, туристичний сектор в Азії і, зокрема, у північно-східній частині повернеться до пандемічного рівня туризму не раніше 2024 року.

Основною причиною цього є дуже сувора політика Китаю щодо в’їзду та виїзду, оскільки країна є ключовим вихідним ринком для багатьох турів у регіоні.

Деякі з країн, «найменш готових» до відновлення туризму, включають Тайвань, Японію, Лаос і Бруней, а також уже згаданий Китай, який має намір продовжити свою радикальну політику щодо Covid-19, принаймні цього року. Це, очевидно, зачепить і території Макао, і Гонконгу.

Японія, схоже, так само не поспішає приймати іноземних туристів, незважаючи на покращення ситуації з пандемією у країні. Хоча слід зазначити, що з квітня уряд дозволив в’їзд 10 000 мандрівників на день.

Прем’єр-міністр Фуміо Кісіда нещодавно особисто наголосив на цьому. “Точний графік ще не визначений”, – сказав він. Загальне тло виступу звучало так, ніби він хотів заспокоїти співвітчизників і запевнити, що іноземці найближчим часом не повернуться.

Неспішне відкриття кордонів

Контраст повторного відкриття країн для туристів на заході та в Азії разюче відрізняється. У той час як країни Європи та Північної Америки за останні два роки час від часу закривалися і відкривалися, азіатські країни були набагато обережнішими.

Експерти зазначають, що в ситуації, що склалася, туристичний сектор в Азії фактично змушений починати з нуля. Найскладнішою частиною будуть переговори з авіакомпаніями, які зараз дуже обережні щодо планування майбутніх маршрутів через загальну нестабільність.

У цьому контексті не можна забувати зростання цін на нафту, інфляцію, а також загальну невпевненість у майбутньому, пов’язану з війною в Україні. Загалом, явно непроста ситуація, на вирішення якої знадобиться час. Принаймні до 2024 року.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

COVID-19: у країнах Азії збільшилася кількість нових випадків захворювання

На тлі сплеску випадків COVID-19, викликаного високоінфекційним варіантом JN.1,...

З наступного року країни Європи обмежать роботу сервісу оренди житла Airbnb

З наступного літа Австрія обмежить кількість ночей, на які...

У яких містах створено всі умови для туристів з інвалідністю

Бізнес-коаліція Valuable 500 опублікувала список міст, в яких найкраще...

Складено рейтинг найкращих університетів світу

У топ-10 рейтингів найкращих університетів світу регулярно потрапляють вузи...

Влада Бутану ввела туристичний податок 250 доларів на день

Нові пограничні туристичні збори введені в Бутані для туристів,...