ГоловнаLifeStyleСтало відомо про 5 фактів, які стюардеси повинні тримати в секреті від...

Стало відомо про 5 фактів, які стюардеси повинні тримати в секреті від пасажирів

Літак для пасажирів та для співробітників екіпажу – це два різні світи. І якщо перші найчастіше літаків бояться, то другі знають про них усе, а дещо приховують. “DIP” розповість, що ховають стюардеси.

Добавка

Їжа з літака має невеликий термін придатності, оскільки вона вже готова. Зайві контейнери з їжею зазвичай після польоту викидають. Тому ви можете попросити у стюардеси добавки і якщо хтось відмовився від страви, то її можуть вам віддати.

Жилет

Існують пасажири, які крадуть рятувальні жилети як сувенір. Тому можна перевірити наявність жилета під кріслом. Можливо, саме на вашому місці сидів злодій. Стюардеси намагаються про це мовчати.

Бактерії

Більшість авіакомпаній після закінчення польоту на борту роблять “косметичне прибирання”. Ковдри та подушки не стирають, підноси та столики не миють. Тому санітайзери в літаку – це річ, яка є актуальною не лише на час пандемії.

Ключ

У бортпровідника є власний ключ на випадок непередбаченого застрягання пасажира у вбиральні. Також у багатьох літаках сам механізм блокування дверей встановлений під позначкою «Не палити» біля дверей туалету.

Вода

Проблемі брудної води на борту літаків почали звертати увагу з часів скандального дослідження Wall Street Journal. Зразки води на борту значно перевищували встановлену норму бактерій. Сьогодні ситуація особливо не змінилася, тож краще пити воду у пляшках.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Відмова від солодкого призводить до значних покращень в організмі вже через місяць».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода