ГоловнаLifeStyleВідмова від солодкого призводить до значних покращень в організмі вже через місяць

Відмова від солодкого призводить до значних покращень в організмі вже через місяць

Значні покращення в організмі спостерігаються після відмови від солодкого навіть лише на один місяць, розповіла в інтерв’ю РИА Новости лікар-ендокринолог Тетяна Бочарова.

Вона закликає звернути увагу, що написано на етикетках продуктів. За її словами, продукти із вмістом цукру понад 22,5 г на 100 г надто солодкі. Лікар нагадав, що цукор можна описати кількома різними назвами, такими як гідролізований крохмаль, меляса, фруктоза, мальтоза, цукрова пудра та інші.

За її словами, через місяць після того, як людина перестане вживати солодке, будуть помітні покращення у всіх системах його організму – від шлунково-кишкового тракту до рівня гормонів.

Крім того, покращиться обмін речовин і людина зможе скинути до чотирьох кілограмів ваги. Бочарова додала, що шкіра зазнає змін на краще, оскільки цукор сприяє розщепленню колагену, що запобігає появі зморшок.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Сон із домашніми тваринами: плюси та мінуси».

Цей контент, включаючи поради, містить лише загальну інформацію. Це жодною мірою не замінює кваліфікованого медичного висновку. Завжди консультуйтеся з фахівцем або лікарем для отримання додаткової інформації. Бажаємо міцного здоров’я, ваш DIP.

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода