В Анкарі засудили зустріч Макрона з представниками PKK в Сирії

Туреччина засуджує зустріч президента Франції Еммануеля Макрона з членами т. зв. «Сирійської демократичної ради», підконтрольного YPG (бойове крило PYD – сирійського відгалуження PKK).

Про це йдеться в письмовій заяві прес-секретаря МЗС Туреччини Танжу Більгіча.

Контакти, які Париж всупереч закликам Анкари підтримує з організацією і її відгалуженнями, які мають сепаратистські плани, підривають зусилля Туреччини щодо захисту своєї національної безпеки, а також політичного єдності і територіальної цілісності Сирії і забезпечення стабільності в регіоні, наголосив Більгіч.

За словами прес-секретаря турецького МЗС, в Анкарі не раз нагадували французькій та міжнародній громадськості про злочини PKK: насильство по відношенню до учасників мирних демонстрацій молоді, яка відмовляється приєднатися до лав терористичної організації, обстрілі цивільної інфраструктури, таких як лікарня в Афрін, нападах на мирних сирійців, в тому числі дітей, тортурах і вбивствах в’язнів.

«Ще раз повторюємо, що Туреччина буде рішуче продовжувати боротьбу з цією терористичною організацією і її відгалуженнями всюди», – додав представник зовнішньополітичного відомства Туреччини.

  В Анталії спалахнула велика пожежа, евакуйовані люди з 5 населених пунктів

Терористи РКК здійснюють криваві теракти, щоб дестабілізувати ситуацію і розколоти Туреччину.

Президент Реджеп Тайіп Ердоган заявив раніше, що з 1984 року, коли бойовики РКК вперше здійснили кривавий злочин в Туреччині, і до березня 2020 роки від рук цієї кривавої організації загинули 7 500 Співробітників Види сил безпеки Туреччини та 6 800 мирних жителів.

США і Європейський союз внесли PKK в списки терористичних організацій.

Незважаючи на спроби Анкари знайти шляхи врегулювання ситуації, терористична організація PKK з липня 2015 року відновила збройні напади.

  Коктейлі Молотова полетіли в посольство Куби в Парижі

В останні роки PKK прагне перекласти відповідальність за криваві злочини в регіоні на свої відгалуження.

У Сирії терористи PKK прикриваються назвами PYD і YPG, а в останні два роки називають себе «Сирійський демократичними силами». В Ірані PKK діє як «Партія вільного життя Курдистану» (PJAK).

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Погода

Останні новини