Президент Тунісу заявив, що армія візьме на себе управління кризою COVID-19

Президент Тунісу Кайс Сайед заявив в середу, що військове міністерство охорони здоров’я візьме на себе управління кризою в галузі охорони здоров’я в країні на тлі спалаху COVID-19.

Туніс щосили намагається впоратися з відродженням вірусу: палати інтенсивної терапії переповнені, а лікарі перевантажені через швидке зростання випадків захворювання і смертності, а також через брак кисню.

Коментарі Сайеда послідували після того, як прем’єр-міністр Хичем Мечічі звільнив міністра охорони здоров’я Фаузі Мехді у вівторок на тлі обміну звинуваченнями в ефективності боротьби з пандемією і повільними темпами кампанії вакцинації.

Мечічі звинуватив близького до Сайеду Мехді в прийнятті «кримінальних» рішень, які привели до переповненості і хаосу в центрах вакцинації.

Але Сайед, який не згоден з Мечічі з приводу їх відповідних повноважень і політичних союзів, сказав, що насильство, хаос і перенаселеність в центрах вакцинації у вівторок були спровоковані людьми всередині політичної системи.

«Департамент військової охорони здоров’я візьме на себе управління кризою в галузі охорони здоров’я в країні», – сказав він в коментарі саудівської телекомпанії Al Arabiya під час відвідування центру вакцинації в Тунісі.

У цьому місяці Туніс отримав допомогу від Європи і арабських країн, в тому числі близько трьох мільйонів доз вакцини і польових госпіталів, оскільки він переживає важку фінансову кризу в історії і знаходиться на межі банкрутства.

З початку пандемії в цій північноафриканській країні зареєстровано близько 18 000 смертей і більше 550 000 випадків зараження коронавірусів.

На даний момент тільки 940 000 чоловік пройшли повну вакцинацію з 11,6 мільйона жителів.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Погода

Останні новини