ГоловнаСловаччинаЗмінено режим пропуску через спільний українсько-словацький кордон

Змінено режим пропуску через спільний українсько-словацький кордон

З 21 липня 2021 року змінено режим пропуску через спільний українсько-словацький кордон, а саме:

– громадяни України, власники біометричних паспортів, можуть в’їжджати на територію Словацької Республіки відповідно до загальних умов в’їзду, передбачених Кодексом Шенгенських кордонів (в’їзд на короткострокове перебування тривалістю 90 днів протягом 180 днів).

– для в’їзду громадяни України зобов’язані проходити процедури (карантин або інше), визначені чинним рішенням Управління охорони здоров’я Словацької Республіки (з урахуванням наявності або відсутності вакцинації у громадян України).

Це означає, що:

1. громадяни України, які мають сертифікат вакцинації (2 дози) (англійською, словацькою або чеською мовою) перед в’їздом реєструються на сайті https://korona.gov.sk/ehranica/ та звільняються від самоізоляції (остання вакцинація повинна бути не раніше 14 днів). Приймаються всі вакцини, зареєстровані ВООЗ (це означає, що всі вакцини, зареєстровані в Україні).

2. Невакциновані особи також реєструються на сайті https://korona.gov.sk/ehranica/, однак зобов’язані пройти самоізоляцію терміном 14 днів (якщо за цей час не виникає симптомів або не проведено тестування). Самоізоляцію можна припинити, отримавши негативний результат тесту RT-PCR, зробленого не раніше, ніж на 5-й день.

З актуальною інформацією про обмеження, пов’язані з COVID-19, Словацька сторона рекомендує ознайомлюватися на сайтах www.uvzsr.sk та korona.gov.sk

Оперативне оновлення умов в’їзду до Словаччини – на сайті https://trip.gov.ua/?location=sk

Змінено режим пропуску через спільний українсько-словацький кордон

Особливості по країні

Для в’їзду на територію Словаччини громадяни зобов’язані зареєструватись за посиланням: https://korona.gov.sk/ehranica, підтвердити реєстрацію на кордоні, а також бути готовими підтвердити реєстрацію під час перебування на території країни.

• Пункт пропуску «Ужгород-Вишнє Нємецьке»: працює в режимі пропуску автомобілів та вантажних перевезень.

• Пункт пропуску «Малий Березний-Убля»: працює в режимі пропуску автомобілів, пішоходів та велосипедистів, а також вантажних перевезень, вагою до 3,5 т.

• Пункт пропуску «Чоп (Страж) – Чієрна-над-Тісоу». працює в режимі пропуску потягів.

З 1 серпня 2021 року будуть зняті усі існуючі обмеження, що стосуються пунктів пропуску, а режим пропуску відбуватиметься у відповідності до вимог договірно-правової бази між Україною та Словаччиною щодо перетину кордонів на спільному державному кордоні (йдеться про відкриття пункту пропуску Великі Сельменці та скасування будь-яких інших обмежень, які не відповідають згаданій базі).

У разі прибуття на територію Словаччини повітряним транспортом, особа повинна до виїзду заповнити форму за посиланням: https://www.mindop.sk/covid/.

Після прибуття з країн “червоної зони”, необхідно надати негативний результат тесту RT-PCR, зробленого не пізніше, ніж за 72 години до в’їзду.

Ця вимога не стосується дітей віком до 12 років та осіб, які перетинають територію Словаччини транзитом.

Транзит

• Дозволений.

Транзит за умови підтвердження мети транзиту та перебування на території СР не більше 8 годин.

Для проїзду територією Словацької Республіки, як і раніше, застосовується необхідність переїзду без зупинки, за винятком заправлення паливом.

Новини партнерів

Свіжі новини

Погода

Також читайте