ГоловнаШвейцаріяШвейцарія знімає всі обмеження на в'їзд для прибулих з деяких країн

Швейцарія знімає всі обмеження на в’їзд для прибулих з деяких країн

Федеральне управління охорони здоров’я Швейцарії (FOPH) оголосило, що повністю вакциновані мандрівники і ті, хто видужав від хвороби COVID-19, які прибувають з Великобританії, Індії та Непалу, більше не будуть піддаватися вимогам тестування і самоізоляції.

Таке рішення, яке набирає чинності з сьогоднішнього дня, 4 серпня, було прийнято після того, як всі три країни були виключені зі списку країн Швейцарії з тривожним варіантом вірусу, повідомляє SchengenVisaInfo.com.

Згідно з нещодавно оприлюдненими правилами, особи, які в’їжджають з Великобританії, Індії та Непалу на машині, поїзді, літаку або автобусі, звільняються від будь-яких обмежень, пов’язаних з коронавірусів, за умови, що вони пред’являть сертифікат вакцинації, негативний результат тесту COVID-19, або медичний доказ, що вказує на те, що власник вилікувався від хвороби.

Ті, хто прибуває до Швейцарії повітряним транспортом, в тому числі діти, також повинні заповнити в’їзну форму.

Вакциновані мандрівники, які прибувають з Великобританії, Індії, Непалу або будь-який інший країни, якій дозволено в’їзд до Швейцарії, вважаються повністю імунізованими, якщо процес вакцинації був завершений з використанням однієї з вакцин, схвалених Європейським агентством з лікарських засобів (EMA) або Всесвітня організація охорони здоров’я ( ВООЗ).

Які вакцини від COVID-19 дозволені для поїздки до Швейцарії

Які вакцини від COVID-19 дозволені для поїздки до Швейцарії

Для всіх людей, які планують подорожувати під час пандемії COVID-19, новий інструмент, розроблений VisaGuide.World, допомагає мандрівникам перевірити, чи визнається пункт призначення, який вони планують відвідати, дійсним доказом імунізації вакциною, яку вони отримали.

Що стосується тих, хто планує пред’явити довідку про одужання при в’їзді, швейцарська влада відзначили, що такий документ дійсний з 11-го дня після отримання позитивного результату тесту на коронавірус. Крім того, довідка про відновлення вважається дійсною в Швейцарії протягом 180 днів.

Особи, які подорожують літаком або з району, де спостерігається варіант зараження вірусом, і не можуть надати свідоцтво про вакцинацію або одужання, можуть пред’явити негативний результат тесту на COVID-19. Було підкреслено, що результат ПЛР-тесту повинен бути отриманий протягом 72 годин до прибуття, тоді як експрес-тест на антиген повинен бути отриманий протягом 48 годин до прибуття.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

В Іспанії знову введені маски: МЗС терміново попередило туристів про новий ковід і маски

На популярному курорті перезапустили масочний режим. МЗС терміново попередило...

Covid повертається: Іспанія вводить масочный режим через спалах інфекції

Іспанія повертає масочний режим по всій країні через спалах...

Туризм можуть знову закрити: ВООЗ готується до нової пандемії

Не встиг закритися останній «ковідний» шпиталь, як ВООЗ оголосила,...

Через нову пандемію Турецькі готелі знову залишаться без туристів

Позитивні прогнози щодо кількості туристів на 2024 рік можуть...

COVID-19: у країнах Азії збільшилася кількість нових випадків захворювання

На тлі сплеску випадків COVID-19, викликаного високоінфекційним варіантом JN.1,...