ГоловнаШрі-ЛанкаШрі-Ланка відкриває перший у світі плавучий курорт агротуризму

Шрі-Ланка відкриває перший у світі плавучий курорт агротуризму

Шрі-Ланка готова до створення першого в світі плавучого курорту, присвяченого темі агротуризму, який буде включати близько 50 плавучих кабінок. Згідно з останніми повідомленнями, плавучий агротуристичний курорт Болагала в Катані, розташований недалеко недалеко від туристичного центру Негомбо, він стане останнім доповненням, що пропонує унікальні враження для тих, хто відвідує країну.

Як повідомляється, 50 плавучих будиночків матимуть плавучий ресторан, плавучий басейн, паб, головний ресторан, караоке-зал, підводний тренажерний зал і спа.

Туристи також отримають насолоду від поєднання інших вражень, таких як водний спорт, бігові та велосипедні доріжки, тенісний корт, риболовля та дозвілля на електротранспорті. Це стале туристичне підприємство запровадить концепцію органічного землеробства, де відвідувачі також зможуть отримати практичний досвід ведення сільського господарства в Шрі-Ланці. Повідомляється, що це перший раз, коли концепція органічного землеробства була використана в районі Негомбо.

Процес будівництва кабін на агро курорті в Шрі-Ланці
Процес будівництва кабін на агро курорті в Шрі-Ланці

Посилаючись на це, голова туристичного відомства Шрі-Ланки Кімарлі Фернандо заявив: «Стійкі та екологічно чисті продукти – це майбутнє для туризму, особливо після COVID-19, і ми сподіваємось, що галузь буде інноваційною та створюватиме унікальний досвід, такий як цей проект».

Згідно з планом, проект буде реалізований в два етапи. У той час як на першому етапі будуть завершені три номери люкс, 3 рухомі кімнати з GPS, 27 номерів класу люкс, ресторан та плавучий басейн, тоді як другий етап включатиме завершення будівництва решти кабін разом з підводним спа-центром. Повідомляється також, що підводний спа-центр буде обладнаний чотирма спа-кімнатами.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Туристам дали цінні поради, включаючи «правило 24 години» перед вильотом

Вирушаючи в подорож, важливо пам'ятати не тільки про квитки...

У Таїланді через спеку почало розколюватися скло у автомобілів

Спека, що встановилася в Таїланді, небезпечна не тільки для...

Острів у Сицилії захопили кози. Влада придумала незвичайну акцію, щоб їх позбутися

Невеликий острів у Сицилії — Алікуді — затопили дикі...

У США жінка ледь не втратила зір через сонячне затемнення

Жителька США, яка не розкривала своє ім'я, майже втратила...