ГоловнаCOVID Travel NewsРумунія посилює заходи у спробі стримати п'яту хвилю пандемії COVID-19

Румунія посилює заходи у спробі стримати п’яту хвилю пандемії COVID-19

Національний комітет з надзвичайних ситуацій Румунії вжив сьогодні нових обмежувальних заходів у спробі стримати п’яту хвилю пандемії COVID-19, що наближається.

Відповідно до нових заходів, тільки хірургічні маски або маски FFP2 будуть дозволені у всіх відкритих та закритих громадських місцях, а текстильні маски не будуть дозволені.

Винятки з вимоги становлять діти віком до 5 років, люди, які працюють в офісі одні, телеведучі та їхні гості, представники релігій під час богослужінь, люди, які займаються інтенсивною фізичною активністю та інші.

Також передбачено нові обмеження на діяльність ресторанів, вистав та спортивних заходів, залежно від захворюваності у відповідному населеному пункті. Магазини та ресторани будуть відкриті до 22:00.

При захворюваності менше 1 особи на 1000 більшість видів діяльності буде дозволено, коли до 50 відсотків місткості буде заповнено для вакцинованих людей, тих, хто захворів або тих, хто здає негативний результат тесту. При захворюваності понад 3 на 1000 жителів пропускну здатність буде знижено до 30 відсотків.

Концерти та фестивалі просто неба можуть проводитися до 500 глядачів, а в мітингах можуть взяти участь до 100 осіб.

Стан тривоги, оголошений через пандемію, продовжено ще на 30 днів, повідомляє сайт Ziare.

У Румунії за останні 24 години підтверджено 4893 нових випадків зараження коронавірусом у порівнянні з 3900 учора. За останню добу зареєстровано 30 смертей.

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода