ГоловнаРосіяРосія вербує сирійських бойовиків за 6500 доларів на місяць

Росія вербує сирійських бойовиків за 6500 доларів на місяць

Росія пропонує сирійським бойовикам суму, еквівалентну 6500 доларів на місяць, щоб вони воювали на її боці у війні проти України, повідомила британська ВВС News з посиланням на одного з бойовиків.

Цитований сирійський доброволець визнав, що знав про те, що Росія влаштувала різанину в Україні, але зголосився добровольцем, тому що участь у бойових діях дозволила багатьом бідним сирійцям прогодувати свої сім’ї. Він зізнався, що сам зголосився добровольцем через запропоновані гроші. Він сказав, що його сім’я не хоче, щоб він виїжджав, але йому пообіцяли, що у разі смерті його родичі отримають суму, еквівалентну 37 000 доларів. фунтів стерлінгів. Він додав, що знає щонайменше 200 людей, які зголосилися добровольцями.

Як повідомляє ВВС, український уряд та одна з основних сирійських НУО заявляють, що по всій Сирії було створено 14 вербувальних центрів.

Громадянський вогонь

Минулої доби росіяни понад 30 разів обстріляли житлові масиви міст Київської області, написав у Telegram у середу голова районної влади Олександр Павлюк.

За словами Павлюка, 25-тисячний Славутич, 10-тисячний макарян та 60 тисяч людей перед війною перебувають у найважчому становищі. мешканців Ірпеня, над яким у понеділок українські війська відновили контроль. Ці міста, за словами голови Київської районної влади, остання доба перебуває під безперервним обстрілом.

Російські обстріли завдали найбільших збитків інфраструктурі Бучанського, Пивоварного та Вишогрудського районів, що входять до складу Київської області.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Президент ОАЕ виділить US$ 100 млн постраждалим від війни в Україні

Президент Об'єднаних Арабських Еміратів Його Високість шейх Мухаммед бен...

Туристам дали поради, яких правил безпеки варто дотримуватись при подорожах під час війни

Навіть в умовах війни туристична галузь продовжує функціонувати. У...

Стало відомо, як війна в Україні вплинула на європейський туризм

Чим довше триває війна в Україні, тим більше від...

Російські туристи скаржаться на цькування росіян у Грузії через Україну

Страждання російського туриста в Грузії, представила читачеві британська газета...

В Україні запустили тури до місць військових битв

Зробити тури туристам, які бажають «полоскотати нерви» найсильнішим екстримом,...