ГоловнаОАЕПрезидент ОАЕ виділить US$ 100 млн постраждалим від війни в Україні

Президент ОАЕ виділить US$ 100 млн постраждалим від війни в Україні

Президент Об’єднаних Арабських Еміратів Його Високість шейх Мухаммед бен Заєд Аль Нахайян виділить додаткову гуманітарну допомогу у розмірі US$ 100 млн. постраждалим внаслідок конфлікту на території України. Про це повідомила державний міністр міжнародного співробітництва Рим Аль Хашімі.

За її словами, рішення про виділення додаткової допомоги виходить із переконання президента у важливості людської солідарності, особливо у випадках конфліктів. Також ця допомога є частиною постійних зусиль ОАЕ щодо пом’якшення гуманітарних наслідків війни.

Рим Аль Хашими розповіла, що за останні місяці Емірати надали майже у такому ж обсязі гуманітарну допомогу Україні, а також запустили кілька рейсів із гуманітарною допомогою для українських біженців у Польщі та Молдові.

Раніше цього тижня шейх Мухаммед бен Заєд Аль Нахайян провів телефонну розмову із президентом України Володимиром Зеленським. Сторони обговорили міждержавне співробітництво, а також можливості щодо деескалації конфлікту та зниження напруженості через діалог та дипломатичні рішення.

Президент Еміратов підкреслив, що докладе всіх можливих зусиль, щоб запобігти загостренню кризи, а також сприятиме створенню атмосфери, що сприяє деескалації та проведенню переговорів. За його словами, війна серйозно впливає не лише на Україну та Росію, а й на решту світу.

Під час розмови шейх Мухаммед бен Заєд подякував Володимиру Зеленському за його довіру зусиллям ОАЕ щодо посередництва у гуманітарних питаннях, у тому числі у сфері продовольчої безпеки. Він також наголосив на готовності ОАЕ підтримувати ініціативи щодо пом’якшення гуманітарних та економічних наслідків кризи.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Туристам дали поради, яких правил безпеки варто дотримуватись при подорожах під час війни

Навіть в умовах війни туристична галузь продовжує функціонувати. У...

Стало відомо, як війна в Україні вплинула на європейський туризм

Чим довше триває війна в Україні, тим більше від...

Російські туристи скаржаться на цькування росіян у Грузії через Україну

Страждання російського туриста в Грузії, представила читачеві британська газета...

В Україні запустили тури до місць військових битв

Зробити тури туристам, які бажають «полоскотати нерви» найсильнішим екстримом,...

В Одесі на пляжі відпочиваючий підірвався на міні

Внаслідок вибуху в районі Одеси загинув чоловік, який купався...