ГоловнаВізиШенгенська віза стала недоступною для туристів до вересня

Шенгенська віза стала недоступною для туристів до вересня

Туристам, яким потрібна шенгенська віза для в’їзду до Шенгенської зони, можливо, доведеться скасувати або змінити свої плани літнього відпочинку, якщо вони ще не оформили документи, оскільки до середини вересня немає вільних місць у черзі. Шенгенська віза стала недоступною і для мандрівників з інших країн, повідомив Schengen Visa Info.

Відразу після того, як країни Євросоюзу та Шенгенської зони вирішили послабити свої ковідні обмеження на в’їзд на літо, мандрівники з третіх країн, яким потрібна віза, подали заяву на її отримання та зайняли вільні місця. Тому через високий попит до середини вересня місця навряд чи масово звільнятимуться.

Експерти турсектора повідомили, що наразі у 26 країнах Шенгенської зони немає вільних місць на липень та серпень. У кількох країнах ще можуть бути вільні слоти на серпень. Проте в інших немає вільних місць до вересня. Проблема з видачею віз виникла через посольства, які не в змозі задовольнити високий попит через фіксовану кількість віз, які вони можуть видати.

Оскільки до середини вересня візові процедури будуть закриті, туристичні компанії зазначають, що багато мандрівників із третіх країн, розглядають інші напрямки для подорожей, таких як Малайзія, Таїланд, Індонезія, Єгипет та Туреччина. Таким чином, у Європі може бути зареєстрована менша кількість туристів, яким потрібна віза цього року, оскільки вони обирають інші напрямки, щоб уникнути візових перешкод.

У попередні місяці посольства надто довго опрацьовували заяви на отримання візи. Однак для більшості це не так, оскільки вони найняли додатковий персонал. Загалом заявки на отримання візи обробляються і на них відповідають швидко – протягом 15 робочих днів.

Довідка: Шенгенська віза – це короткострокова віза, яка дозволяє мандрівнику в’їжджати до будь-якої країни Шенгенської зони на строк до 90 днів у туристичних чи ділових цілях. Усі особи, які є громадянами країни, яка не досягла угоди про лібералізацію візового режиму або аналогічної угоди з країнами Шенгенської зони, мають отримати візу перед поїздкою до ЄС. Залежно від причини поїздки людина може подати заяву на різні типи віз.

Тим, хто планує поїздку до ЄС з туристичною метою, необхідно подати заяву на отримання туристичної візи. Туристична віза дозволяє громадянам третіх країн, в’їжджати до Шенгенської зони максимум на 90 днів протягом шести місяців.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини