ГоловнаПАРНазвано найнебезпечніші міста для туристів

Названо найнебезпечніші міста для туристів

У більшості цивілізованих країн туристам раді і ставляться до них дружелюбно. Місцеві готові допомогти у будь-який момент і намагатимуться вирішити ситуацію навіть у тому випадку, якщо ви говорите різними мовами. Однак до туристів не скрізь ставляться так доброзичливо – існують міста, де мандрівникам не раді.

Каракас, Венесуела

Названо найнебезпечніші міста для туристів

Столиця Венесуели може бути привабливою для туристів, які планують відпочивати на популярному курорті — острові Маргарита. Однак відвідувати місто варто виключно із гідом. Справа в тому, що в Каракасі є кримінальні райони, де небезпечно перебувати туристам — там трапляються крадіжки, пограбування та навіть перестрілки. Нерідко венесуельці крадуть людей і вимагають викуп за них і ці райони краще об’їжджати стороною.

Пітермаріцбург, ПАР

Названо найнебезпечніші міста для туристів

Це місто дуже популярне у туристів, оскільки воно своєю архітектурою нагадує старі міста Європи. Незважаючи на зовнішню привабливість і велику кількість пам’яток та розваг для туристів, місто небезпечне для приїжджих. Тут високий рівень злочинності, часто трапляються розбійні напади та пограбування. Більшість злочинів відбувається на грунті ксенофобії, тому туристам тут не дуже раді.

Порт-Морсбі, Папуа — Нова Гвінея

Названо найнебезпечніші міста для туристів

На перший погляд, місто здається ідеальним для відпочинку: тут розташовані широкі та великі пляжі, а також є багато музеїв. Дійсно, місто серйозно орієнтоване на мандрівників і пропонує їм різні варіанти дозвілля та відпочинку. Однак далеко від готелю краще не відходити. Справа в тому, що на околицях міста розташовані нетрі, де мешкають дуже бідні люди. Вони нападають на безтурботних туристів і навіть можуть вкрасти людину.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Названо найкрасивіші місця світу

Відомий журнал для мандрівників Condé Nast Traveler на основі...

У Венесуелі російським туристам перестали продавати алкоголь

В аеропорту венесуельського острова Маргарита запровадили особливі правила продажу...

Туристам пояснили, як вибрати готель у Венесуелі

Венесуела пом'якшила коронавірусні вимоги для туристів. Тепер відпочинок у...

10 популярних міст, які можуть бути небезпечними для туристів

Каїр, Єгипет Каїр — місто-легенда, і він дуже сильно контрастує...

У Венесуелі через ураган «Джулія» загинули десятки людей

Як повідомляє Associated Press, у Венесуелі повінь і зсув,...