В Абу-Дабі оприлюднили статистику смертності після вакцинації

В Абу-Дабі не було зареєстровано жодного випадку смерті від COVID-19 серед жителів, які отримали дві дози вакцини, йдеться в дослідженні Центру громадської охорони здоров’я Абу-Дабі (ADPHC).

Дослідження показало значне зниження частоти зараження COVID-19 серед людей, які пройшли повну вакцинацію. Хворі після вакцинації, в свою чергу, перенесли коронавірус в легкій формі. Їм не потрібна була госпіталізація або лікування у відділенні інтенсивної терапії.

Так, вакцина показала 93% ефективність у запобіганні госпіталізації і 95% ефективність у запобіганні приміщення в реанімацію. На підставі дослідження центр прийшов до висновку, що «імунітет проти COVID-19 найкраще виробляється за допомогою вакцинації і дотримання запобіжних заходів».

Разом з тим, зараження COVID-19 не гарантує вироблення імунітету до нього в подальшому – перехворівший може заразитися повторно. Ризик зараження збільшує поява нових мутацій вірусу. Крім того, навіть перенесення хвороби в легкій формі може призвести до довгострокових ускладнень для здоров’я.

  У Дубай виправдали росіянина у справі про непристойну фотосесії

«Синдром пост-COVID-19» може торкнутися літніх людей, осіб з хронічними захворюваннями і навіть здорових людей. Коронавірус може дати ускладнення на серце, легені і мозок, привести до утворення тромбів і захворювань, які вимагають надання довгострокової медичної допомоги.

В даний час вакцина доступна в більш ніж 205 медичних центрах по всій країні. Попередній запис на щеплення обов’язкове. Додаткову інформацію з питань вакцинації можна отримати за телефонами 80011111 (Міністерство охорони здоров’я і профілактики ОАЕ), 8001717 (Департамент охорони здоров’я Абу-Дабі) і 800342 (Управління охорони здоров’я Дубая).

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Продаж нерухомості в Дубаї продовжує відновлення

Згідно з новими дослідженнями, продаж нерухомості в Дубаї був найвищим за останні 16 місяців. За даними Mo’asher, офіційного індексу цін продажів від Департаменту Земель Дубая...

Дубай розраховує залучити на відпочинок заможних туристів за допомогою зіркових блогерів

Туристичні влади Дубай почали запрошувати учасників популярних західних телешоу і зіркових блогерів для популяризації Емірату як місця відпочинку для заможних людей. «Це наші нові посли,...

У Дубай виправдали росіянина у справі про непристойну фотосесії

Дубайський суд зняв з російського підприємця Олексія Концово звинувачення в організації фотосесії з оголеними дівчатами в Дубай. В даний час підприємець вже покинув Об'єднані Арабські...

Авіакомпанія Emirates розпочала тестування цифрових паспортів

Авіакомпанія Emirates приступила до використання в тестовому режимі мобільного додатка IATA Travel Pass, розробленого Міжнародною асоціацією повітряного транспорту (IATA). Додаток допоможе пасажирам легко і...
Погода

Останні новини