ГоловнаCOVID Travel NewsТуристів впускатимуть у столицю ОАЕ за новими правилами

Туристів впускатимуть у столицю ОАЕ за новими правилами

Послаблення антиковідних правил чекають на туристів в еміраті Абу-Дабі. Як повідомляють ЗМІ, у прес-службі Департаменту культури та туризму Абу-Дабі (DCT Abu Dhabi), DCT офіційно оновив протокол в’їзду та список COVID-19 обмежень для іноземних туристів.

Нові правила такі:

  • Повністю вакцинованим мандрівникам більше не потрібно складати ПЛР-тест перед посадкою на рейс. Після прибуття в емірат вони повинні пред’явити лише офіційне свідоцтво про вакцинацію від COVID-19 з QR-кодом, що діє.
  • Невакциновані туристи, як і раніше, повинні будуть пред’явити негативний результат ПЛР-тесту, зроблений протягом 48 годин до їх запланованого від’їзду, або довідку про одужання від COVID-19, датовану протягом 30 днів до від’їзду з QR-кодом, що діє.
  • Юних туристів віком до 12 років звільнено від пред’явлення перелічених довідок.

«Зазначимо, що ПЛР-тест після прибуття в міжнародний аеропорт Абу-Дабі більше не є обов’язковим для мандрівників, незалежно від їхнього статусу щеплення. Тим не менш, туристам рекомендується пройти цю процедуру, щоб активувати Green Pass в додатку Al Hosn. Нагадуємо, що Green Pass забезпечить доступ до багатьох критих пам’яток Абу-Дабі, таких як торгові центри, тематичні парки розваг та ресторани», – додали у представництві департаменту.

Також ослаблений масковий режим: носіння масок на відкритому повітрі більше не є обов’язковим, ця вимога зберігається лише для закритих приміщень. Дотримання соціальної дистанції більше не потрібне.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: “Три чашки кави на день гарантують довголіття – дослідження“.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Поліція Абу-Дабі пересіла літаючі мотоцикли

Унікальний літаючий ховербайк охоронятиме безпеку туристів в Абу-Дабі: футуристичний...