ГоловнаНорвегіяНорвегія дозволяє безперешкодний в'їзд для більшого числа мандрівників

Норвегія дозволяє безперешкодний в’їзд для більшого числа мандрівників

Норвезькі власті оголосили про те, що починаючи з 26 липня все більше людей буде дозволено в’їзд в скандинавську країну, в тому числі дітей, які подорожують з батьками, які є власниками ЄС Digital COVID-19 цифрового сертифікату вакцинації проти COVID-19, та членів родин норвезьких громадян, повідомляє SchengenVisaInfo.com.

Відповідно до прес-релізу, виданого урядом, послаблення обмежень на в’їзд буде застосовуватимуть до наступних категорій:

  • Діти, які подорожують з батьками, яким не потрібно проходити карантин або тестування через наявність сертифікатів ЄС на COVID-19
  • Мандрівники, які є подружжям, зареєстрованими партнерами або співмешканцями, неповнолітніми або дорослими дітьми та пасинками норвезьких жителів
  • Мандрівники, які є подружжям, законними партнерами, співмешканцями, неповнолітніми або дорослими дітьми та пасинками громадян ЄЕЗ, які подорожують до Норвегії
  • Громадяни ЄЕЗ, які відвідують близького члена сім’ї, який проживає в Норвегії, або подорожують з норвезьким членом сім’ї

Раніше Норвегія скасувала свою пораду проти поїздок до таких третіх країн: Албанія, Азербайджан, Боснія і Герцеговина, Канада, Косово, Молдова, Чорногорія, Катар та Сербія.

Таке рішення було прийнято після того, як влада Осло підтвердили, що ці країни мають право на більш м’які обмеження.

Однак, навіть незважаючи на те, що Норвегія скасувала рекомендації проти поїздок до цих дев’яти згаданих країн, уряд країни пояснив, що невакциновані мандрівники, а також ті, хто не одужав від хвороби, будуть підпорядковуватися правилам самоізоляції.

Крім того, органи влади Норвегії наголосили, що обмеження на в’їзд, такі як тестування та карантин, будуть застосовуватися до невакцинованих мандрівників з таких країн, як Бельгія, Франція, Фарерські острови, Греція та Мальта.

З іншого боку, Норвегія помістила Латвію в зелений список поряд з іншими країнами, такими як Болгарія, Естонія, Гренландія, Ісландія, Італія, Хорватія, Ліхтенштейн, Литва, Польща, Румунія, Сан-Марино, Словаччина, Словенія, Швейцарія, Чехія, Німеччина, Угорщина, Ватикан і Австрія.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, Норвегія не повідомляла про смертельні випадки, пов’язаних з COVID-19, за останні 24 години.

Те саме джерело повідомляє, що в скандинавській країні з початку пандемії зареєстровано загалом 135 234 випадки зараження і 799 смертей.

Раніше цього місяця влада Норвегії оголосила, що послабила деякі обмеження, введені для зупинки подальшого поширення вірусу. Однак тоді уряд оголосив, що відклав фінальну фазу відновлення економіки до кінця цього місяця через швидке поширення варіанту дельти.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Число ночівель туристів до ЄС у 2023 році було рекордним

Статистичне управління Євросоюзу (Eurostat) повідомляє, що туристи провели загалом...

У другій половині 2024 року запрацюють нові правила в’їзду до країн Євросоюзу

Країни Євросоюзу планують перехід на Entry/Exit System (EES) до...

Європейський Союз кардинально змінює правила в’їзду та виїзду

З другої половини 2024 року правила в'їзду до Шенгенської...

ЄС запустить систему в’їзду ETIAS не раніше 2025 року

Нову пропускну систему для відвідування країн ЄС, так звану...

Туризм у Європі майже вийшов на допандемійні рівні

Чотири роки тому пардемія коронавірусу повністю зупинила світовий туризм....