ГоловнаНімеччинаТуризм Німеччини під загрозою краху

Туризм Німеччини під загрозою краху

Відновлення німецького туристичного ринку продовжує сповільнюватися — рівень 2019 року не досягнуто ні в червні, і в липні, причому в липні обсяги лише зменшилися: фактично, туризму Німеччини поставили чорну мітку. Також залишається в силі тенденція короткострокового бронювання і фактор «авіахаоса», вкрай ризикований для німецького туризму, і відпочинок, що псує німецьким туристам.

За статистикою, представленою німецьким журналом про бізнес та туризм fvw на основі даних туристичної агенції Technologies and Services (TATS), за липень обороти турагентств впали. Вони досягли 92% від обсягів червня 2019 року, проте за липень ця ж цифра вже становила лише 82%.

«Причина уповільнення відновлення виручки може бути пов’язана з тенденцією бронювання, що зберігається, в останню хвилину», – зазначає видання. У результаті навіть якщо кількість бронювань і підходить до рівня «допандемійних» років, до доходів турагентств це не стосується.

Загалом, як зазначають експерти, сукупний продаж, який відставав від «доковідного» рівня в червні на 34%, на липень впав нижче 30%. Причому в деяких «нішах» падіння ще очевидніше — наприклад, видання виділяє круїзи, де у червні продажі становили 40% від рівня 2019 року. У липні ця цифра становить близько 33%.

При цьому доходи круїзного сектора до минулого року загалом суттєво зросли – на цілих 249%. Однак, до 2019 року вони не дотягують на 14%. Щодо загального виторгу, то він перевищив рівень 2021 року, коли ще діяли ковидні обмеження, на 131%. Однак до 2019 року вона знизилася на 18.3%.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини