ГоловнаМедицинаНімеччина пропонує населенню нову білкову вакцину від COVID-19

Німеччина пропонує населенню нову білкову вакцину від COVID-19

На цьому тижні Німеччина запропонує своєму населенню нову білкову вакцину проти Covid-19, порівнянну зі звичайними вакцинами проти грипу, сподіваючись струсити значну меншість, яка, як і раніше, скептично ставиться до нової технології мРНК, яка використовується в найпопулярніших вакцинах.

Близько 1,4 мільйона доз вакцини Nuvaxovid, розробленої американською біотехнологічною компанією Novavax, прибудуть до Німеччини цього тижня, підтвердив минулої п’ятниці міністр охорони здоров’я Карл Лаутербах.

За повідомленням The Guardian, наступного тижня прибуде ще 1 мільйон доз, при цьому загальне замовлення уряду Німеччини на 2022 рік становитиме 34 мільйони доз.

Novavax досі використовувався лише в Індонезії та на Філіппінах, але у грудні минулого року він був схвалений для використання в ЄС. Він усе ще очікує схвалення США, оскільки зберігаються деякі побоювання з приводу виробничих потужностей компанії.

На відміну від нових мРНК-вакцин, вироблених Pfizer/BioNTech і Moderna, або вірусних векторів, вироблених AstraZeneca та Johnson & Johnson, Nuvaxovid є білковою субодиничною вакциною. Він містить неінфекційний компонент на поверхні вірусу Sars-CoV-2, який запускає захисну імунну відповідь при контакті з ним імунних клітин організму.

У червні минулого року Novavax оголосила, що її вакцина виявилася більш ніж на 90% ефективною проти симптоматичних альфа-інфекцій у випробуваннях за участю майже 30 000 добровольців у США та Мексиці.

Компанія стверджує, що її продукт також ефективний проти варіантів Delta та Omicron, особливо після повторної дози, введеної через шість місяців після другої ін’єкції. Німецький інститут Пауля Ерліха зазначає, що дані, що доводять ефективність вакцини проти більш заразних варіантів, залишаються обмеженими, повідомляє BGNES.

Дослідження у Німеччині показують значний інтерес до вакцини Novavax серед 19,8 млн людей у ​​країні, які досі відмовлялися від вакцинації проти Covid-19. З 4000 нещеплених співробітників лікарень, опитаних у Берліні, 1800 виявили інтерес до вакцини на основі білка.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Названі туристичні місця, які не можна буде відвідати у 2024 році

Експерти представили список туристичних місць, які не можна буде...

Опубліковано рейтинг найкращих міст світу 2024 року

Time Out опублікував свій рейтинг "50 найкращих міст світу...

Берлін продовжує безкоштовний вхід на 60 визначних пам’яток

Берлін продовжує безкоштовний вхід на 60 пам'яток. Йдеться про...

В Іспанії знову введені маски: МЗС терміново попередило туристів про новий ковід і маски

На популярному курорті перезапустили масочний режим. МЗС терміново попередило...

Туристи в Берліні тепер можуть безкоштовно відвідувати 60 музеїв

Туристи в Берліні можуть безкоштовно відвідувати 60 музеїв що...