ГоловнаДаніяНазвані туристичні місця, які не можна буде відвідати у 2024 році

Названі туристичні місця, які не можна буде відвідати у 2024 році

Експерти представили список туристичних місць, які не можна буде відвідати у 2024 році. Серед них — визначні пам’ятки, музеї та галереї, готелі та ресторани.

Так, у столиці Франції Парижі туристам у 2024 році не буде доступний Центр Жоржа Помпіду — один із головних у Європі музеїв сучасного мистецтва та промислового дизайну. У центрі розпочинається масштабна реконструкція, яка триватиме до 2030 року.

Також собор Паризької Богоматері все ще закритий. Його відновлення продовжиться, як припускають, до грудня цього року.

У Копенгагені (Данія) ресторан Noma, який не раз ставав найкращим закладом у світі, оголосив про припинення своєї діяльності. Із 2025 року його власники хочуть запустити новий гастрономічний проєкт.

У Берліні (Німеччина) закрився Пергамський музей, включений до комплексу Музейного острова. Рідкісні експонати цього музею неможливо буде побачити до 2027 року через реконструкцію будівлі.

Наприкінці 2023 року Тайвань втратив свою природну пам’ятку — там зруйнувалася скеля Слоновий хобот. Від неї відкололася кам’яна брила і впала в море.

У Токіо (Японія) на ремонт закрився готель Park Hyatt — перший у країні готель 5*, збудований у європейському стилі 1994 року. Саме у його барі на даху знімалися сцени фільму «Труднощі перекладу». Ремонтні роботи продовжаться до 2025 року.

У Мілані (Італія) купили приватною особою виноградник Леонардо да Вінчі, колись доступний для туристів. Його власником став французький мільярдер Бернар Арно, голова LVMH. Інформації про те, чи виноградник відкриється для відвідувачів знову, поки не надходило.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Названі наймодніші міста у світі

Дослідження, проведене Ubuy.fr, виявило, які міста світу є найбільш...

Google опублікував найкращі напрямки для літнього туризму

Google поділився інформацією про те, куди люди збираються вирушити...

Складено рейтинг найкращих міст світу

Експерти компанії Resonance опублікували новий рейтинг найкращих міст світу. За...

Туристам заборонять відвідувати деякі вулиці в Японії

Японське місто заборонить відвідувачам проходити через низку вулиць у...

Туристи в Парижі не побачать відкриття Олімпіади-2024 через загрозу терактів

Влада Франції відмовилася від своєї обіцянки дати вільний доступ...