ГоловнаНімеччинаНімеччина повністю встала: десятки тисяч туристів не можуть нікуди відлетіти, такого хаосу...

Німеччина повністю встала: десятки тисяч туристів не можуть нікуди відлетіти, такого хаосу ще не було

Передбачений хаос в аеропортах Німеччини набирає обертів — на масові скасування рейсів і нестачу персоналу накладаються страйки на робочих місцях. Підраховано, що майже 134 тисячі німців — у тому числі й туристів — залишилися без намічених поїздок лише через один страйк — її оголосила профспілка наземних співробітників Lufthansa.

«Профспілка ver.di паралізувала повітряний рух Lufthansa попереджувальним страйком наземного персоналу. Після скасування більш ніж 1000 рейсів у центрах Франкфурта та Мюнхена майже нічого не працювало, і близько 134 000 пасажирів були змушені змінити свої плани поїздок», – пишуть місцеві ЗМІ.

Співробітники вимагають вищих зарплат — ті, хто виявився крайніми туристами, побоюються за свої польоти. У Франкфурті вишиковуються найдовші черги, які в основному складаються в основному з іноземних пасажирів, які намагаються пробитися до реєстраційних стійок, що працюють. При цьому, як заявили в Lufthansa, теоретично туристи можуть бути переброньовані на пізніші рейси Lufthansa або інших компаній.

Насправді рейсів і вільних місць не вистачає, і може статися так, що людям доведеться чекати кілька днів, перш ніж продовжити свою подорож.

Лідер страйку ver.di Марвін Решинскі заявив, що завдяки цій кризі профспілка сподівається на швидкий, добрий результат. “Ми явно очікуємо, що Lufthansa прискорить темп переговорів наступного тижня, щоб повітряний рух міг відновитися”, – сказав Решинський. Інакше, 3 серпня, після дати переговорів, на німецьких туристів чекає ще один страйк.

Втім, проблеми з кадрами та високий попит у зв’язку з курортним сезоном вже призвели до значних проблем з авіагалузою без страйків. Що цікаво, представники профспілки пояснили це безгосподарністю в аеропортах та авіакомпаніях.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини