ГоловнаCOVID Travel NewsНа борт круїзного лайнера, не зможуть піднятися туристи, щеплені більш ніж за...

На борт круїзного лайнера, не зможуть піднятися туристи, щеплені більш ніж за три місяці до початку круїзу

Якщо ви хочете відправитися в круїз на судні, що належить європейському судновласнику Hapag-Lloyd Cruises, вам необхідно надати довідку про те, що ви були щеплені не більше трьох місяців тому, або що ви прийняли бустерну дозу вакцини.

З осені минулого року Hapag-Lloyd Cruises — п’ять лайнерів, у тому числі два люксових і три так званих експедиційних, які перебувають у поєднанні з TUI Group, — вимагає від своїх пасажирів та членів екіпажу пред’явити довідку про повну вакцинацію від covid-19. Досі це стосувалося осіб, яким виповнилося 18 років, але з 1 лютого таке ж зобов’язання мають виконувати діти віком від 12 років, — повідомляє перевізник у прес-релізі.

Ці правила зміняться в середині лютого – тоді всі дорослі (18 років і старше), які прийняли другу дозу вакцини (або першу дозу у випадку Johnson & Johnson) більш ніж за три місяці до початку круїзу, повинні надати підтвердження ревакцинації вакцинації. Це відповідає рекомендаціям Постійного комітету імунізації Німеччини (STIKO), який вважає, що наступна ін’єкція має бути зроблена вже через 90 днів після закінчення основної програми.

Компанія наголошує, що клієнти, які не надали необхідні документи при посадці, не зможуть піднятися на борт. Також мало того, що вони мають підтвердження хвороби – реконвалесценти також мають бути вакциновані.

Hapag-Lloyd вважає важливими щеплення, що проводяться препаратами BionTech/Pfizer, AstraZeneca, Moderna та Johnson & Johnson.

Крім того, судновласник попереджає, що пасажири повинні враховувати, що круїзи здійснюються відповідно до правил, встановлених країнами та портами, куди заходять судна. Вони можуть включати обов’язкове тестування, людей різного віку, які мають бути повністю вакциновані, дотримання соціальної дистанції та носіння масок у спеціально відведених місцях. Про чинні правила судновласник повідомляє у проїзних документах.

Для тих, кому важливим є здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Туристка поїхала до Італії і відкрила собі питання: чому італійці багато їдять, п’ють, а при цьому стрункі і живуть довго».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода