ГоловнаНідерландиЩоб вигнати туристів в Амстердамі вирішено перенести квартал червоних ліхтарів.

Щоб вигнати туристів в Амстердамі вирішено перенести квартал червоних ліхтарів.

У пошуках вирішення проблеми активності п’яних туристів, злочинців і бешкетників у популярному Амстердамі, місцева влада зробила рішучий крок: перенесення знаменитого «кварталу червоних ліхтарів». Запропоновано будівництво «еротичного центру» за межами центрального району міста, а також перенесення 100 будинків.

Так влада розраховує вигняти відпочиваючих із центру. Згідно з пропозицією ініціатора, у ролі якого виступила мер Фемке Халсема, борделі не буде видно зовні. «Еротичний центр» планується розмістити у соціально стійкому районі Європабулевард, всього за 500 метрів від Європейського агентства з лікарських засобів (EMEA). До спального району легко дістатися як на громадському транспорті, так і на автомобілі.

Мета цього кроку – зробити центр міста, зокрема, знаменитий квартал Де Валлен, придатним для проживання, звільнивши його від впливу секс-туристів. Крім цього, заходи спрямовані на надання співробітникам секс-індустрії більшого контролю за своєю діяльністю.

Нагадаємо, плани щодо перенесення з «кварталу червоних ліхтарів» закладів із секс-послугами мер нідерландської столиці намагається реалізувати з докоподібного 2019 року. Щоправда, деяких заходів щодо цього вже вжито. Наприклад, 1 квітня 2023 року запроваджено обмеження для таких закладів: їм підвищили орендну плату та змінили години роботи.

Прийняття рішення про «переселення» кварталу до спального району стало частиною амстердамської угоди на 2022-2026 роки, яка також передбачає зменшення кількості вікон у «кварталі червоних ліхтарів». Це дозволить місту боротися з туристами, які створюють проблеми, а також підвищить контроль за обстановкою у цьому районі. Крім того, Амстердам продовжує свою антитуристичну кампанію «Тримайся подалі». Так місто хоче зберегти унікальність та привабливість для культурно орієнтованих туристів. Введення нових законів щодо вживання каннабісу та зміни в режимі роботи закладів також спрямовані на покращення загальної атмосфери у місті. Амстердам – одна з найвідоміших європейських столиць.

За даними Statista, в 2022 році готелі міста зареєстрували близько 5 млн. іноземних туристів і 1.6 млн. внутрішніх. Головними іноземними гостями були німці, британці та американці.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

В Амстердамі випустили онлайн-тест для відсіву туристів, які порушують спокій міста

Мерія міста сподівається, що тест допоможе зменшити кількість відвідувачів,...

У США під час зльоту у літака відвалилася панель двигуна

Рейс DL56 авіакомпанії Delta Air Lines, що прямував із...

Складено рейтинг найкращих міст світу

Експерти компанії Resonance опублікували новий рейтинг найкращих міст світу. За...

Складено рейтинг найщасливіших міст світу

Найщасливіші міста світу визначила британська компанія Institute for Quality...

В Амстердамі пропонують дозволити кокаїн

Мер Амстердама Фемке Халсема заявила, що продаж та вживання...