ГоловнаТуризмВ Амстердамі пропонують дозволити кокаїн

В Амстердамі пропонують дозволити кокаїн

Мер Амстердама Фемке Халсема заявила, що продаж та вживання кокаїну та інші наркотики в Нідерландах не мають бути кримінальним злочином. Вона назвала боротьбу з наркотиками “збоченою та контрпродуктивною”.

В інтерв’ю газеті Financieele Dagblad Халсема наголосила, що ринки наркотичних речовин повинні регулюватися, щоб підірвати модель доходів “несумлінних злочинців”.

Водночас, мер пояснює, що виступає не за “поспішну легалізацію” кокаїну, а за його регулювання. Зокрема, подібне вже відбувається у пілотному проекті уряду Нідерландів щодо вирощування каннабісу, де той легально поставляється до кафе.

“Близько 80% ресурсів нашої поліції витрачається на боротьбу зі злочинами, пов’язаними з наркотиками. У Нідерландах та Бельгії вуличні ціни на кокаїн залишаються незмінними роками. Тому можна лише зробити висновок, що неймовірна кількість зусиль не вплинула на ринок”, – зазначила Халсема.

Вона належить до “все більшої групи вчених та управлінців”, які вважають “війну з наркотиками” не менш згубною, ніж самі наркотики.

Як відомо, Нідерланди були першопрохідниками у декриміналізації вживання марихуани, починаючи з 1970-х років. У країні людей не карають за споживання та продаж невеликої кількості марихуани, проте її вирощування з комерційною метою все ще заборонено.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

В Амстердамі випустили онлайн-тест для відсіву туристів, які порушують спокій міста

Мерія міста сподівається, що тест допоможе зменшити кількість відвідувачів,...

У США під час зльоту у літака відвалилася панель двигуна

Рейс DL56 авіакомпанії Delta Air Lines, що прямував із...

Складено рейтинг найкращих міст світу

Експерти компанії Resonance опублікували новий рейтинг найкращих міст світу. За...

Складено рейтинг найщасливіших міст світу

Найщасливіші міста світу визначила британська компанія Institute for Quality...

Щоб вигнати туристів в Амстердамі вирішено перенести квартал червоних ліхтарів.

У пошуках вирішення проблеми активності п'яних туристів, злочинців і...