ГоловнаLifeStyleЗаряджання мобільного телефону в спальні може призвести до ожиріння та діабету: названо...

Заряджання мобільного телефону в спальні може призвести до ожиріння та діабету: названо причину

Результати останнього дослідження свідчать, що зарядка мобільних телефонів у спальні впливає на секрецію мелатоніну, а це може призвести до серйозних захворювань.

Британські вчені відзначають, що вироблення мелатоніну організмом добре відбувається вночі у темному середовищі. Мелатонін називають гормоном молодості, і при зниженні його рівня уповільнюються обмінні процеси. Мелатонін є потужним антиоксидантом, який допомагає підтримувати тонус шкіри, підтримує здоров’я волосся та нігтів та покращує якість сну.

Заряджання мобільного телефону в спальні може призвести до ожиріння та діабету: названо причину

Якщо ви заряджаєте свій мобільний телефон або планшет у спальні, це впливає на вироблення мелатоніну в організмі, що призводить до порушення обміну речовин, а також може призвести до ожиріння, діабету та інших захворювань.

Дослідження показало, що режим очікування величина електромагнітного випромінювання мобільного телефону становить 2,3 мГс, а після включення збільшується до 3,4 мГс. Крім того, значення електромагнітного випромінювання мобільного телефону на відстані 5 см, 10 см та 15 см від смартфона становлять 1, 0,5 та 0,3 мГс відповідно. Видно, що чим далі ви перебуваєте від мобільного телефону, тим менше значення електромагнітного випромінювання.

Вчені рекомендують вимикати мобільний телефон під час сну. Якщо ви не можете цього зробити, не беріть його з собою в спальню, залиште заряджатися або покладіть поруч із собою в ліжку. Коли мобільний телефон підключено до мережі, він генерує невелику кількість електромагнітного випромінювання, навіть коли не використовується.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Вчені: Самоізоляція під час пандемії шкідлива і має бути заборонена».

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Шезлонги можуть заборонити по всьому світу: у Європі зроблено перший крок до такої заборони

Схоже, що у світі почалося зондування чи навіть підготовка...

Лікарі назвали продукти, які треба їсти на ніч, щоб добре спати

Їжа може впливати на якість сну. Британські лікарі на...

Лікар назвав умови, за яких організм сам швидко позбавляється зайвого жиру

Швидке схуднення та позбавлення жиру підпорядковується п'яти правилам, які...

Дієтологи визнали чорну каву найкращим напоєм для схуднення

Дієтологи Лорен Манакер і Бріттані Данн включили чорну каву...

Лікар назвала продукти, які не можна їсти натще

Лікар-дієтолог Наталія Круглова радить людям із захворюваннями шлунково-кишкового тракту...