ГоловнаМедицинаТерапевт вказав на найнебезпечніші пози для сну

Терапевт вказав на найнебезпечніші пози для сну

Фахівець вказав на найнебезпечніші пози для сну. На думку Артема Ранюшкіна, спеціаліста з фізичного розвитку дітей та дорослих, рухового терапевта та інструктора з соматичного виховання, найбільш небезпечним є сон на боці або на спині з подушкою під головою. Це призводить до дуже неприємних наслідків для організму.

“Такі пози провокують викривлення тазу та сколіоз, зміну прикусу, а також сприяють скреготанню зубами”, – каже експерт.

Він пояснює, що тіло “запам’ятовує” зручне становище, а потім повертається до нього, посилюючи ситуацію. Тому у тих, хто спить на правому боці, м’язи на лівому боці напружені.

Терапевт вказав на найнебезпечніші пози для сну

“Сон на боці провокує викривлення тазу і, як наслідок, сколіоз. Більше того, в такому положенні щелепа зміщується убік, що призводить до скреготу зубів, перенапруги жувальних м’язів і клацань щелепи.”

Терапевт також додає, що сон на спині може змінити прикус. Якщо ви спите на спині без подушки, ваша щелепа відпадає. Якщо підкласти під голову подушку, то щелепа, навпаки, висунеться вперед.

Він також пояснив, у якому положенні спати безпечніше.

“Вам знадобиться велика подушка, на яку потрібно лягти спиною так, щоб вона охоплювала поперек і йшла до голови, а нахил тіла становив близько 45 градусів. Саме таке положення дає повну підтримку і дозволяє тілу розслабитися, не деформуючись».

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Найбільші помилки, які ви робите при стрижці нігтів».

Свіжі новини

Погода

Схожі новини