ГоловнаLifeStyleНайбільші помилки, які ви робите при стрижці нігтів

Найбільші помилки, які ви робите при стрижці нігтів

Нігті на пальцях рук і ніг вимагають такого ж догляду та уваги, як і будь-яка інша область нашого тіла. Згідно з Live Science, догляд за нігтями займе сотні годин протягом усього життя. Хоча це може здатися надмірним, важливо підтримувати наші нігті підстриженими та здоровими, оскільки довші нігті схильні до накопичення потенційно шкідливих бактерій, ніж короткі нігті (за даними Американської асоціації дерматологів).

Як повідомляе портал healthdigest, на відміну від інших частин нашого тіла, які складаються з живих клітин, наші нігті насправді складаються з мертвої речовини, відомої як кератин. На той час, коли плід досягає 20 тижнів гестаційного періоду, наші нігті починають формуватися. З цього моменту наші нігті продовжуватимуть рости протягом усього нашого життя, оскільки нові живі клітини під нігтем постійно утворюються, формують нові частини нігтя і з’являються у вигляді того, що ми бачимо на наших пальцях рук та ніг.

З такою кількістю годин, присвячених догляду за нігтями протягом усього нашого життя, як ми можемо уникнути найпоширеніших помилок при стрижці нігтів?

Коли потрібно стригти нігті, а коли підпилювати

Найбільші помилки, які ви робите при стрижці нігтів

Перша найпоширеніша помилка, яку роблять люди при стрижці нігтів, – це форма, за якою вони стрижуть нігті. Згідно з Американською академією дерматологічної асоціації (AAD), замість того, щоб обрізати нігті вигнутої форми, як у півмісяця, ви повинні замість цього робити чистий горизонтальний розріз прямо впоперек. Щоб подбати про бічні сторони, замість обрізки використовуйте наждачку, щоб відпиляти їх. При обпилюванні обов’язково проводьте кожного разу в тому самому напрямку, так як грубі рухи вперед-назад можуть зношуватися на нігтях, роблячи їх більш крихкими.

Також читайте: Лікарі розповіли про помилки, які ви, мабуть робите, коли п’єте воду

Крім того, більшість людей не усвідомлюють важливості правильної підготовки нігтів перед стрижкою. Замість того, щоб одразу приступити до справи, фахівці пропонують спочатку занурити нігті у теплу воду, щоб зробити їх пластичними. AAD пропонує оптимальний час для стрижки нігтів – це після душу або ванни. І, нарешті, не колупайте кутикулу. Якщо розрізати кутикулу, бактерії зможуть проникнути в ніготь, що зробить нас вразливішими для інфекцій.

Як часто ми повинні стригти нігті?

Наші нігті ростуть майже непомітно – приблизно 2,5 міліметра на місяць. Хоча це може здатися повільним, ви все одно захочете стригти нігті щотижня або раз на два тижні залежно від бажаної довжини. Обов’язково використовуйте кусачки для нігтів, щоб видалити будь-які зламані частини нігтя, і завжди після цього належним чином дезінфікуйте всі інструменти для догляду за нігтями.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Коли ви їсте забагато хліба, ось що відбувається з вашим організмом».

Свіжі новини

Погода

Схожі новини