ГоловнаLifeStyleКоли ви їсте забагато хліба, ось що відбувається з вашим організмом

Коли ви їсте забагато хліба, ось що відбувається з вашим організмом

Хліб був основним продуктом харчування в багатьох країнах світу протягом тисячоліть, але його вживання у великих кількостях потенційно може завдати шкоди вашому здоров’ю. Наприклад, надмірне вживання білого хліба може спричинити стрибок цукру в крові.

«Білий хліб для сендвічів – це рафіноване зерно, а не цільне зерно», – сказала дієтолог Лорі Заніні. «Коли його їдять, він має високий глікемічний індекс і може безпосередньо призвести до підвищення рівня цукру в крові». Це може збільшити ризик розвитку діабету 2 типу.

Занадто багато хліба може викликати почуття голоду більше, ніж зазвичай. Оскільки в білому хлібі мало клітковини та високий глікемічний індекс, його надмірне вживання може посилити почуття голоду, що може спричинити переїдання. В результаті, вживання занадто великої кількості хліба може призвести до збільшення ваги та появи запорів.

Скільки хліба – забагато хліба?

Коли ви їсте забагато хліба, ось що відбувається з вашим організмом

Однак це не означає, що вам потрібно повністю відмовитись від хліба. Це просто означає, що ви повинні обмежити споживання хліба і їсти його в помірних кількостях. Але як дізнатися, скільки хліба – це забагато хліба?

За словами Пейдж Вітмір, дипломованого дієтолога з One on One Fitness Consultants, з’ясувати, скільки хліба ви повинні їсти, не так просто, як обмежити себе кількістю шматочків. Насправді це залежить від вашого особистого стану здоров’я і фізичної форми. “Ви повинні уникати вживання занадто великої кількості вуглеводів за один прийомі їжі”, – сказав Уітмайр Popsugar. Йдеться про те, щоб отримувати правильні порції вуглеводів протягом дня під час кожного прийому їжі та кожного перекушування, але не надто багато за один раз”. Так, невеликими порціями, ви використовуєте паливо, отримуєте ще трохи, використовуєте його, і це не призводить до стрибків цукру в крові або набору ваги.

Згідно з рекомендаціями MyPlate, зернові, які є джерелом складних вуглеводів, повинні становити 30% вашої тарілки під час кожного прийому їжі. Тим часом у дієтичних рекомендаціях для американців йдеться, що від 45% до 65% усіх денних калорій людини мають становити вуглеводи. Наприклад, при дієті 2 000 калорій щоденне споживання вуглеводів має становити від 225 до 325 грамів на день. Звичайно, це число може змінюватись в залежності від того, скільки калорій ви зазвичай споживаєте на день.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Лікар докладно розкрив простий спосіб схуднення».

Свіжі новини

Погода

Схожі новини