ГоловнаCOVID Travel NewsМарокко офіційно зняло заборону на міжнародні поїздки. Проте є умови

Марокко офіційно зняло заборону на міжнародні поїздки. Проте є умови

Марокко офіційно зняло заборону на міжнародні поїздки та 7 лютого знову відкрило в’їзд для вакцинованих іноземних туристів. Однак, для в’їзду в країну необхідно виконати деякі вимоги.

Крок з відкриття кордонів був “розвитком епідеміологічної ситуації в королівстві”, йдеться в заяві уряду, переданій AFP, оскільки кількість госпіталізацій стабілізувалася по всій північноафриканській країні.

Марокко запровадило одну з найсуворіших заборон на поїздки у північній півкулі у зв’язку з появою штаму Omicron COVID-19, закривши всі сухопутні, повітряні та морські кордони для мандрівників 29 листопада. Цей крок змусив десятки тисяч марокканців опинитися за кордоном, а також затримав іноземних гостей усередині країни, коли у грудні закінчилися рейси з репатріації.

Незважаючи на те, що Марокко знову відкрилося для іноземних туристів, для в’їзду до країни існує низка вимог.

Особи віком 12 років і старші повинні представити заповнену медичну форму, пред’явити перепустку про щеплення (згідно з сайтом Visit Morocco, перепустки, видані іншими країнами, приймаються) та підтвердження негативного тесту на COVID-19 PCR, зробленого не більше ніж за 48 годин до посадки на рейс.

Після прибуття до Марокко туристи також мають пройти експрес-тест на антиген. Деякі відвідувачі віком від 7 років та старші повинні будуть скласти додатковий тест протягом 48 годин після прибуття до готелю.

Марокко офіційно зняло заборону на міжнародні поїздки. Проте є умови

Тим часом у країні триває боротьба зі зростаючим числом випадків захворювання на коронавірус, особливо серед невакцинованого населення, і деякі внутрішні заходи залишаються в силі. Для входу до таких закладів, як готелі, кафе, ресторани, музеї, спортзали, хаммами, супермаркети та громадський транспорт, потрібне підтвердження вакцинації (тобто перепустка). У громадських місцях слід носити захисні маски.

Коли туристи повернуться, швидше за все, від них вимагатимуть дотримання тих самих внутрішніх правил. Громадяни США повинні мати при собі білу карту Центру контролю та профілактики захворювань (CDC) як доказ вакцинації, повідомляє посольство США, хоча воно “не може точно сказати, які докази будуть прийняті окремими закладами”. Посольство Великобританії підтвердило, що Марокко прийме на кордоні доказ того, що громадяни Великобританії вилікувалися від COVID-19, і карту вакцинації, хоча вона прийматиметься як пропуск на вакцинацію, ще не підтверджено. Громадяни ЄС можуть пред’явити свої цифрові сертифікати ЄС COVID як доказ вакцинації, оскільки QR-код сертифіката розпізнається у Марокко.

Марокко – найвакцинованіша країна в Африці, в даний час два щеплення зробили 23 мільйони людей за загальної чисельності населення в 36 мільйонів. За даними агентства Reuters, станом на минулий місяць майже три мільйони людей отримали додаткові дози.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини