ГоловнаДомініканаДомінікана, Куба, Мексика та Венесуела закриваються для російських туристів

Домінікана, Куба, Мексика та Венесуела закриваються для російських туристів

Закриття повітряного простору і ризик санкційних вилучень повітряних суден стали причиною того, що російські туроператори скасовують рейси навіть у країни, що не закрилися. Насамперед, йдеться про карибські напрямки – Домінікани, Мексику, Кубу та Венесуелу. Рейси до цих країн туроператори знімають щонайменше до кінця березня.

Нагадаємо, про зняття польотних програм на карибських напрямках у понеділок уже заявив туроператор “Анекс Тур”. Його приклад наслідують і інші. Так, «Аерофлот» увечері 27 лютого скасував рейси до США та Мексики, недоступні й рейси до Гавани до кінця березня. Планують зняти рейси та туроператорські Nordwind та Royal Flight, залишивши лише вивізні рейси. Аналогічно закриваються і бронювання турів на Кариби у системі бронювання туроператорів. Закриття триватиме щонайменше до кінця березня.

Також читайте: Паніка та хаос в аеропортах Москви: Російські туристи тепер літають в Єгипет через Казахстан (Відео)

За Анексом пішов Пегас зі своїми афілійованими авіакомпаніями. «Рейси авіакомпаній NordWind та Pegas Fly за даними напрямками скасовані. Тури з вильотом до 28.03.2022 р. до Домініканської республіки, Куби, Мексики, Венесуели будуть анульовані», – повідомили в «Пегасі». Експерти туроператора також доповнили, що це рішення має тимчасовий характер, на даний момент обмеження діють з 28.02.2022 до 28.03.2022 р.

Причина, як заявляють експерти, повне закриття для російських рейсів повітряного простору Європи, а також Канади, що зробило трансатлантичні рейси російських компаній практично неможливими та «фантастично дорогими».

Крім того, в деяких країнах вже сталися скандали із затримкою літаків на вимогу лізингодавця. У Мексиці, наприклад, це сталося з лайнером Nordwind. Що особливо насторожує – аналогічний інцидент стався і в аеропорту поки що відкритого для російських туристів Стамбула: авіавлада Туреччини наклала заборону на виліт лайнера лоукостера «Перемога» на вимогу лізингодавця. Лайнер належить ірландській авіакомпанії, а російський лоукостер брав його у лізинг. Власник вирішив відкликати це повітряне судно та ще два літаки «Перемоги».

Докладніше про блокування повітряного простору для російської авіації читайте у матеріалі «Кільце стискається: російським туристам закрили в’їзд уже 21 країна».

Свіжі новини

Погода

Схожі новини