ГоловнаДомініканаДомінікана, Куба, Мексика та Венесуела закриваються для російських туристів

Домінікана, Куба, Мексика та Венесуела закриваються для російських туристів

Закриття повітряного простору і ризик санкційних вилучень повітряних суден стали причиною того, що російські туроператори скасовують рейси навіть у країни, що не закрилися. Насамперед, йдеться про карибські напрямки – Домінікани, Мексику, Кубу та Венесуелу. Рейси до цих країн туроператори знімають щонайменше до кінця березня.

Нагадаємо, про зняття польотних програм на карибських напрямках у понеділок уже заявив туроператор “Анекс Тур”. Його приклад наслідують і інші. Так, «Аерофлот» увечері 27 лютого скасував рейси до США та Мексики, недоступні й рейси до Гавани до кінця березня. Планують зняти рейси та туроператорські Nordwind та Royal Flight, залишивши лише вивізні рейси. Аналогічно закриваються і бронювання турів на Кариби у системі бронювання туроператорів. Закриття триватиме щонайменше до кінця березня.

Також читайте: Паніка та хаос в аеропортах Москви: Російські туристи тепер літають в Єгипет через Казахстан (Відео)

За Анексом пішов Пегас зі своїми афілійованими авіакомпаніями. «Рейси авіакомпаній NordWind та Pegas Fly за даними напрямками скасовані. Тури з вильотом до 28.03.2022 р. до Домініканської республіки, Куби, Мексики, Венесуели будуть анульовані», – повідомили в «Пегасі». Експерти туроператора також доповнили, що це рішення має тимчасовий характер, на даний момент обмеження діють з 28.02.2022 до 28.03.2022 р.

Причина, як заявляють експерти, повне закриття для російських рейсів повітряного простору Європи, а також Канади, що зробило трансатлантичні рейси російських компаній практично неможливими та «фантастично дорогими».

Крім того, в деяких країнах вже сталися скандали із затримкою літаків на вимогу лізингодавця. У Мексиці, наприклад, це сталося з лайнером Nordwind. Що особливо насторожує – аналогічний інцидент стався і в аеропорту поки що відкритого для російських туристів Стамбула: авіавлада Туреччини наклала заборону на виліт лайнера лоукостера «Перемога» на вимогу лізингодавця. Лайнер належить ірландській авіакомпанії, а російський лоукостер брав його у лізинг. Власник вирішив відкликати це повітряне судно та ще два літаки «Перемоги».

Докладніше про блокування повітряного простору для російської авіації читайте у матеріалі «Кільце стискається: російським туристам закрили в’їзд уже 21 країна».

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Фінська авіакомпанія Finnair починає зважувати пасажирів перед вильотом

Фінська авіакомпанія Finnair, почала просити пасажирів добровільно зважуватися перед...

Найбільша німецька авіакомпанія Lufthansa попередила про масштабні перебої у польотах

Профспілка Ver.di закликала наземний персонал найбільшої німецької авіакомпанії Lufthansa...

Стюардеса розповіла, де насправді сидять найгірші пасажири

Бортпровідники ненавидять працювати у певній секції на борту літаків...

Одна з балканських країн збільшує авіасполучення з Росією, незважаючи на санкції ЄС

Сербський авіаперевізник Air Serbia, незважаючи на санкції Євросоюзу проти...

Європейська авіакомпанія скасовує понад півтисячі авіарейсів

Найбільший фінський авіаперевізник Finnair скасує близько 550 рейсів на...