ГоловнаЄгипетПаніка та хаос в аеропортах Москви: Російські туристи тепер літають в Єгипет...

Паніка та хаос в аеропортах Москви: Російські туристи тепер літають в Єгипет через Казахстан (Відео)

Російська авіакомпанія “Північний вітер” виконала рейс із Москви до Хургади, скориставшись аеропортом Актау.

Раніше у соціальних мережах з’явилося відео, на якому російські туристи обурюються через затримку рейсу. Представники авіакомпанії пояснюють їм, що рейс до Хургади затримується через обмеження повітряного простору над Європою. Тож літак планується направити через Актау.

ОБЕРЕЖНО, НА ВІДЕО ПРИСУТНЯЄ НЕНОРМАТИВНА ЛЕКСИКА

“Авіакомпанія “Північний вітер” пізно подала заявку на виконання рейсу NWC 7811 за маршрутом Москва (12:10) – Актау (16:00/16:00) – Хургада (20:00). Сьогодні о 10:48 після процедури погодження з аеропортом міста Актау та перевірки на предмет плати за аеронавігаційне обслуговування було видано дозвіл на виконання польоту за вказаним маршрутом”, – прокоментували у відомстві.

24 лютого Україна закрила свій повітряний простір. Слідом у Міністерстві індустрії та інфраструктурного розвитку Республіки Казахстан повідомили про заборону польотів над повітряним простором України, а єдина казахстанська компанія, яка здійснює польоти до Києва, заявила про зупинення рейсів до 7 березня.

27 лютого низка європейських країн оголосила про те, що закриває свій повітряний простір для суден російських авіакомпаній. Сьогодні, 28 лютого, стало відомо, що ЄС запровадив повну заборону польоти російських літаків. Білий дім розглядає аналогічні дії, але ще не ухвалив остаточного рішення.

Заступник генерального директора “Казаеронавігації” Фаат Богдашкін раніше повідомив, що російські авіакомпанії обходять Ростовську область, коли летять у Сочі, Анапу, Ставрополь через актюбінську повітряну зону. Так, Казахстану доводиться обслуговувати додатково близько 450 літаків на добу.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини