ГоловнаКореяВідбір студентів на отримання навчального гранту від Уряду Республіки Корея

Відбір студентів на отримання навчального гранту від Уряду Республіки Корея

Посольство Республіки Корея в Україні та Корейський освітній центр оголошують відбір студентів для отримання гранту на навчання від уряду Республіки Корея GKS 2021 для проходження магістратури та докторантури.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ НА ТЕ, ЩО ДОКУМЕНТИ ДЛЯ УЧАСТІ У ВІДБОРІ НЕ БУДУТЬ ПРИЙМАТИСЬ 01.03.2021 (День проголошення Незалежності Кореї) ТА 08.03.2021 (Міжнародний жіночий день)  У ЗВ’ЯЗКУ З ДЕРЖАВНИМИ ВИХІДНИМИ ДНЯМИ.

КВОТИ:

 1) на Україну виділяється:

 – подача документів через Посольство – 6 місць, з них 3 місця для українців, 1 місце для етнічного корейця, 2 місця для викладачів корейської мови;

 – подача безпосередньо до бажаного університету – 10 місць, з них 7 відводиться на університети із загального списку та 3 місця на регіональні університети технічного спрямування;

2)  на Молдову виділяється:

– 1 місце для викладача корейської мови;

– 3 місця на університети із загального списку.

Апліканти, які не пройшли 1 етап відбору через Посольство, можуть брати участь в 1 етапі відбору стипендіатів, подавши документи безпосередньо до бажаного університету.

ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:

1) магістратура – 3 роки;

2) докторантура – 4 роки;

3) дослідницька діяльність (дослідницька програма після отримання ступеня доктора наук та дослідницька програма для професорів за обміном) – 6 місяців.

ВИМОГИ ДО АПЛІКАНТІВ:

1) особи віком до 40 років (народжені після 1 вересня 1981 року);

※ для аплікантів, що є діючими викладачів корейської мови на момент подання документів – особи віком до 45 років (народжені після 1 вересня 1976 року)

2) особи, що мають українське громадянство

– якщо аплікант чи його батьки має подвійне громадянство, одне з яких є корейським, то аплікант не може подавати документи для участі у відборі.

3) апліканти, котрі планують закінчувати навчання у ВУЗі, при подачі пакету документів повинні надати відповідну довідку, а диплом про отримання відповідного освітнього рівня подати до 31 серпня 2021 року.

У наданні гранту може бути відмовлено, якщо аплікант не надає всі необхідні документи або його оцінки не відповідають критеріям відбору.

ВИМОГИ ДО АКАДЕМІЧНОЇ УСПІШНОСТІ:

– середня оцінка за всі роки навчання в останньому навчальному закладі (по останньому отриманому освітньому рівню) повинна відповідати одному із наведених нижче варіантів:

1) C.G.P.A. (Cumulative Grade Point Average) повинен складати щонайменше 2.64/4.0, 2.80/4.3, 2.91/4.5, 3.23/5.0 та вище;

2) у відсотковому співвідношенні успішність повинна складати щонайменше 80% або аплікант повинен входити до 20% найкращих учнів ВУЗу

ВИМОГИ ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ КОРЕЙСЬКОЇ МОВИ:

– діючий викладач корейської мови в початковій/середній/старшій школі або професор(викладачі) корейської мови в ВУЗі;

– стаж роботи викладачем від 2 років (станом на 28 лютого 2021 року);

– власник сертифікату ТОРІК щонайменше 4 рівня (сертифікат, що виданий після 01 січня 2018 року);

– апліканти, що обирають спеціальність «викладання корейської мови» (апліканти не можуть вказувати жодну іншу спеціальність, крім цієї);

– за бажанням апліканти можуть бути звільнені від проходження мовних курсів

※ перелік додаткових документів для аплікантів, що обирають «викладання корейської мови»

– довідка з місця роботи (школа або ВУЗ) із зазначенням предмету, який викладається (довідки, що були видані неакредитованими урядом країни, яка приймає участь в програмі, приватними навчальними установами тощо не приймаються)

– довідка про викладацький стаж (в назві предмету, який викладає аплікант, обов’язково повинна фігурувати «корейська мова»)

КРИТЕРІЇ НАДАННЯ ПРИВІЛЕЇВ ДЛЯ АПЛІКАНТІВ

– перевага надається аплікантам, чия академічна успішність за всі роки навчання у ВУЗі в середньому складає більше 80% (GPA більше 80 балів зі 100);

– власники мовних сертифікатів ТОРІК (для корейської) та TOEFL, TOEIC, IELTS Academic (для англійської);

– власники сертифікату ТОРІК 3 рівня та вище отримують додаткових 10% від загальної кількості балів, отриманих під час оцінювання документів;

– якщо при оцінюванні документів апліканти набирають однакову кількість балів, то перевага надаватиметься аплікантам зі спеціальністю науково-технічного спрямування.

ПРО ОБМЕЖЕННЯ ПРИЙОМУ ДОКУМЕНТІВ

1) Випускники ВУЗів (бакалаврат/магістратура/аспірантура) на території Республіки Корея, які отримали там освітній ступінь, не мають права брати участь у відборі (виключення складають усиновлені етнічні корейці та учасники програми GKS в минулому).

2) Апліканти, яких було обрано для отримання гранту від уряду Республіки Корея, але які відмовились від нього, не мають права знову подавати документи для участі у відборі (виключення складають апліканти, яких було обрано, але вони не змогли досягнути 3 рівня ТОРІК по проходженню мовних курсів, за умови якщо аплікант потім досягнув щонайменше 5 рівень ТОРІК).

Більш детальна інформація щодо обмежень прийому документів вказана в гайдлайні в розділі “Restriction”.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ

Повний перелік необхідних документів вказано в гайдлайні від 2021 року

Починаючи з 2021 року процедуру прийому документів для розгляду на 1 етапі відбору спрощено – дозволяється подавати копії/скан-копії необхідних документів без нотаріального перекладу/апостилю/завірення консула та без перекладу на корейську/англійську (стосується диплому про отримання вищої освіти, виписки з оцінками, довідки про стаж роботи, документів на посвідчення громадянства, документів, які підтверджують приналежність до корейського етносу (для етнічних корейців), документ про відмову від корейського громадянства (якщо таке було у апліканта/його батьків), свідоцтво про усиновлення (за необхідності) тощо)

При подачі документів до Посольства поштою наявність нотаріального завірення/апостилю на дипломі та виписках з оцінками ОБОВ’ЯЗКОВА

!!!Якщо аплікант особисто подає документи, то при подачі В ОБОВ’ЯЗКОВОМУ ПОРЯДКУ ПОТРІБНО ПРЕД’ЯВИТИ ОРИГІНАЛИ ДИПЛОМУ, ВИПИСКИ З ОЦІНКАМИ (АБО ДОДАТКУ ДО ДИПЛОМУ) ТА ПАСПОРТ!!! Якщо при подачі ці документи не були пред’явлені, апліканту буде відмовлено в прийомі документів.

 Аплікати, які пройшли 1 етап та були допущені до 2 етапу, повинні подати оригінали всіх документів, складені корейською/англійською мовою (документи, які складені не корейською чи аглійською мовою, повинні бути перекладенні на одну з цих мов із нотаріальним завіренням).

Всі прийняті документи назад не повертаються!!!

ПРОЦЕС ВІДБОРУ

Апліканти програми GKS-G 2021можуть подати документи або через Посольство, або відразу до бажаного ВУЗу. Подавати документи одночасно і до Посольства, і до ВУЗу ЗАБОРОНЕНО (якщо аплікант подає документи одночасно і до Посольства, і до ВУЗу, його буде автоматично дискваліфіковано). Якщо аплікант не пройшов 1 етап відбору при подачі документів через Посольство, він/вона має право подати документи на 1 етап відбору стипендіатів безпосередньо до ВУЗу (але тільки у разі «провалу» 1 етапу відбору при подачі через Посольство).

Прийом документів Посольством або ВУЗом → перевірка та оцінювання документів → співбесіда → вибір переможців

Орієнтовна дата проведення співбесіди (при подачі документів через Посольство): 19 березня 2021 року (особам допущеним до співбесіди та її переможцям 1 етапу за її результатами буде повідомлено в окремому порядку)

У разі подачі документів відразу до ВУЗу, ознайомтесь, будь ласка, зі списком ВУЗів, зазначим в гайдлайні 2021 року.

Матеріали з інструкціями по подачі документів до ВУЗу можна знайти тут:

http://www.studyinkorea.go.kr → Scholarship → GKS Notice

ПОДАЧА ДОКУМЕНТІВ ЧЕРЕЗ ПОСОЛЬСТВО ТА КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Період прийому документів: з 24 лютого (СР) по 9 березня (ВТ) до 17:00

01.03.2021 (День проголошення Незалежності Кореї) та 08.03.2021 (Міжнародний жіночий день) – ДОКУМЕНТИ НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ

Спосіб подачі: поштою або особисто

При подачі документів особисто В ОБОВ’ЯЗКОВОМУ ПОРЯДКУ ПОТРІБНО ПРЕД’ЯВИТИ ОРИГІНАЛИ ДИПЛОМУ, ВИПИСКИ З ОЦІНКАМИ/ДОДАТКУ ДО ДИПЛОМУ ТА ПАСПОРТ!!! Якщо при подачі ці документи не були пред’явлені, апліканту буде відмовлено в прийомі документів.

Адреса: 01001, Україна, м. Київ, вул. Хрещати, буд. 8, поверх 6, Корейський освітній центр

Телефон для довідок: +380 44 300 10 78

e-mail: [email protected]

2021 GKS-G Application Guidelines (English)

2021 GKS-G Application FAQs (ENGLISH-KOREAN)

2021 GKS-G Application Forms

Джерело: Сайт посольства Республіки Корея в Україні

Свіжі новини

Погода

Схожі новини