ГоловнаCOVID Travel NewsТисячі туристів виявилися заблокованими на курорті через новий спалах COVID-19

Тисячі туристів виявилися заблокованими на курорті через новий спалах COVID-19

Після закриттям «на ковід» знаменитого міста-казино ЮВА — Макао, постраждали і пляжні курорти Азії. Місто Бейхай в регіоні Гуансі на півдні Китаю – дуже популярне місце літнього відпочинку, відоме своїм пляжем з білим піском і вулканічним островом, повідомило про більш ніж 500 інфекцій за останній тиждень, що в Китаї класифікується як великий спалах Covid-19.

Через це влада міста заблокувала всі райони, де розташовані курорти та туристичні пам’ятки, а головне – наказали провести масове тестування та заборонило мешканцям залишати свої будинки, а туристам – готелі. Туристам наказали покинути сусідній острів Вейчжоу, причому готелям і гостьовим будинкам було наказано беззастережно повертати туристам гроші. Також закрилися всі розважальні заклади, від барів, кінотеатрів та масажних салонів до басейнів.

При цьому виїхати з острова встигли не всі: місцеві чиновники заявили, що понад 2000 туристів, які застрягли в Бейхаї, лікуватимуться на острові через високий рівень ризику Covid. Тобто ті туристи, які не були в районах середнього чи високого ризику і які не були ідентифіковані як прямий чи вторинний контакт інфікованої людини, будуть допущені до від’їзду за умови, що вони мають негативний тест на Covid. Решту заблокували в місті і їм доведеться пройти карантин.

Експерти зазначають, що загалом політика «нульового ковіда» серйозно позначається на китайській туріндустрії — вона буквально вражена нескінченними обмеженнями на поїздки та раптовими локдаунами, особливо цього року. Під час святкування Дня праці у травні було здійснено лише 160 мільйонів внутрішніх поїздок — на третину менше, ніж за аналогічний період минулого року, за даними Міністерства культури та туризму. І раптове закриття туристичної гарячої точки є одним із таких прикладів.

При цьому експерти запевняють, що минулого тижня китайська економіка зафіксувала найгірші квартальні показники за останні два роки після того, як місяці жорстких локдаунів посіяли хаос по всій країні. Причому в неділю Китай повідомив про майже 600 місцевих інфекцій – найвищий сплеск із травня. Принаймні 16 провінцій по всій країні виявили випадки місцевої передачі коронавірусу.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини