ГоловнаКитайШанхай знову посилює заходи, незважаючи на зниження випадків захворювання на коронавірус

Шанхай знову посилює заходи, незважаючи на зниження випадків захворювання на коронавірус

Влада Шанхаю знову посилила обмеження на коронавірус якраз у той момент, коли місто вийшло з місячної ізоляції через спалах COVID-19, повідомляє Associated Press.

Жителям кількох районів міста було наказано залишатися вдома та заборонено отримувати товари не першої необхідності у рамках “тихого періоду”, який триватиме як мінімум до середи. Заборона може бути подовжена залежно від результатів масових тестів.

“Дякую за ваше розуміння та співпрацю. Разом ми зможемо зняти блокування якнайшвидше”, – йдеться в одному з повідомлень, випущених у міському районі Хуанпу та розміщених в Інтернеті.

Незрозуміло, що спричинило відновлення обмежень, враховуючи, що кількість нових випадків захворювання COVID-19 у місті продовжує знижуватися, зазначає AP.

Сьогодні Шанхай повідомив про 3947 випадків захворювання за попередні 24 години, майже всі з яких були безсимптомними, і 11 смертей. Влада поступово скасовувала правила ізоляції для 25 мільйонів жителів міста, але із запровадженням нових правил намітилося повернення до умов, що спостерігалися на ранніх стадіях спалаху, повідомляє BTA.

У Шанхаї спочатку було прийнято рішення про масове тестування та обмежене блокування, але після збільшення кількості хворих обмеження були розширені. Тисячі жителів були змушені помістити до централізованих карантинних центрів, оскільки вони здали позитивний аналіз або просто перебували в контакті з інфікованою людиною.

Свіжі новини

Погода

Також читайте