ГоловнаCOVID Travel NewsКіпр приголомшив весь туризм Європи, туристи у паніці бояться застрягти на острові

Кіпр приголомшив весь туризм Європи, туристи у паніці бояться застрягти на острові

«Сигнал тривоги» про появу нового штаму коронавірусу, причому гібрида, названого дельтою та Омікроном під назвою «дельтакроном», шокував туризм Європи. У паніці і українські та російські туристи, які бояться знову застрягти на острові на невизначений час, якщо влада почне раптовий локдаун, всім ще пам’ятні такі рішення, що вводяться Кіпром у 2020 та 21 роках. Проте ВООЗ стверджує, що поки що це помилкова тривога. Цю ж оцінку підтвердили і в російському Росспоживнагляді. Принаймні поки що.

Також читайте: Потужний землетрус магнітудою 6,6 стався на Кіпрі, відчувався в Єгипті та Лівані

Суть тривожної новини така: вчені з Лабораторії біотехнології та молекулярної вірусології Кіпрського університету оголосили, що виявили новий різновид COVID-19. Причому вони запевняють, що ця “новинка” – свого роду гібрид між “дельтою” та “омікроном”, чому їй і дали назву “дельтакрон”. Глава лабораторії Леонтіос Кострикіс повідомив, що на Кіпрі дельтакрон-штам виявлено у 25 зразках, з них 11 належать госпіталізованим з коронавірусом пацієнтам, решта виявлена ​​у звичайних жителів республіки.

Також читайте: Deltacron: На Кіпрі виявлено новий варіант короновірусу, гібрид Delta та Omicron

Проте Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) виключає можливість появи нового гібридного штаму «дельтакрон». Про це заявила голова технічної групи ВООЗ Марія ван Керкхові. За заявою організації, комбінація штамів неможлива. Появу знахідки там пояснили забрудненням зразків чи обладнання.

Про те, що виявлений на Кіпрі варіант «Дельтакрон» передчасно називати новим штамом covid-19 заявили і в російському Росспоживнагляді. З їхньої точки зору це також може бути лабораторна помилка.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Вживання заленого чаю, захищає серце та продовжує життя».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода