ГоловнаЕкономікаКанада забороняє імпорт російської нафти

Канада забороняє імпорт російської нафти

Канада заборонить імпорт російської нафти Про це заявив прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо, повідомляє AFP.

За словами Трюдо, нафтова промисловість — це сектор, у якому президент Росії Володимир Путін та його олігархи здобули велику вигоду.

«На цей сектор припадає понад третину доходів федерального бюджету Росії. Хоча в останні роки Канада імпортувала російську нафту в дуже обмеженій кількості, цей захід стане серйозним сигналом», — заявив прем’єр-міністр Канади на прес-конференції.

У 2019 році Канада імпортувала 17870 барелів російської сирої нафти на день, що становить близько 2,6% всього імпорту нафти в Канаду. Проте, за даними уряду Канади, 2020 року імпорт упав майже до нуля.

Вчора Канада також оголосила, що направить в Україну озброєння, в основному протитанкове, яке буде доставлено в найкоротший термін, заявила міністр національної оборони Канади Аніта Ананд.

«Останніми днями ми стали свідками великої помилки Путіна. Він думав, що легко захопитиме Україну та її столицю. Він думав, що Захід буде поділений, і він думав, що передбачав усі санкції, які підуть. зробити помилку», – сказав Трюдо.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини