Канада відкриває кордони для повністю вакцинованих українців

У Канаді тепер призначено дату повернення туризму завдяки зростаючому рівню вакцинації і скорочення випадків COVID-19. Уряд заявив, що 6 серпня буде вітати вакцинованих американських відвідувачів, а 7 вересня відкриє свої кордони для мандрівників з усіх країн, за умови, що число хворих залишиться низьким.

«Як перший крок, починаючи з 9 серпня 2021 року Канада планує почати вирішувати в’їзд американським громадянам і постійним мешканцям, які в даний час проживають в Сполучених Штатах і пройшли повну вакцинацію не менше ніж за 14 днів до в’їзду в Канаду для осіб, які не мають “важливе подорож”, – заявили в понеділок урядовці.

«Цей підготовчий етап дозволяє уряду Канади повністю ввести в дію скориговані прикордонні заходи до 7 вересня 2021 року і визнає тісні зв’язки між канадцями та американцями».

Канада відкриває кордони для повністю вакцинованих українців

Щоб мати право на в’їзд до Канади, відвідувачі повинні отримати останню дозу прийнятої вакцини не менше ніж за 14 днів до від’їзду. Прийняті вакцини включають Pfizer, Moderna, AstraZeneca або Johnson & Johnson. Мандрівники повинні завантажити докази вакцинації і результати тестів в додаток ArriveCan перед посадкою на рейс в Канаду.

Вони також повинні будуть надати доказ затвердженого негативного результату тесту на COVID-19, зданого в протягом 72 годин після вильоту. З 9 серпня офіційні особи не будуть вимагати повторні тести після прибуття від повністю вакцинованих мандрівників, якщо вони не будуть обрані випадковим чином для перевірки здоров’я.

Канада відкриває кордони для повністю вакцинованих українців

Канадський кордон був закритий для багатьох американців та іноземних туристів з березня 2020 року. Але тепер Канада готова розкрити свої двері після того, як після кількох місяців затримок домоглася прогресу в розгортанні вакцинації. Згідно з офіційним контролером вакцин Канади, 50% населення, що відповідає критеріям вакцинації, повністю вакциновані, а 69% отримали хоча б одну дозу.

  Ділові поїздки по світу почали своє відновлення

«Безпека канадців завжди на першому місці. З ростом кількості вакцинацій і зменшенням числа випадків в Канаді ми можемо почати безпечне ослаблення прикордонних заходів», – сказала Патті Хайду, міністр охорони здоров’я. «Поступовий підхід до відкриття дозволить нашим органам охорони здоров’я відстежувати ситуацію з COVID-19 тут і за кордоном».

  Остання інформація про вимоги до вакцин і обмеженнях для міжнародних поїздок

5 липня Канада початку послаблювати деякі зі своїх строгих прикордонних правил, дозволивши повністю вакцинованим канадським громадянам і постійним мешканцям, які в’їжджають в Канаду для несуттєвих цілей, а також іноземним громадянам, що прямують до Канади для затверджених або важливих цілей, пропустити карантин в готелях.

Відповідно до оновленої системою ці прибулі як і раніше повинні відповідати деяким заходам громадської охорони здоров’я, в тому числі пред’явити доказ повної вакцинації і доказ негативного результату тесту на COVID-19 перед поїздкою, а також пройти другий тест після прибуття до 9 серпня.

У той час як Канада готується відкрити свої кордони для своїх сусідів в серпні, уряд США ще не оголосило про плани продовжити або змінити свої власні обмеження на кордон з Канадою.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Погода

Останні новини