ГоловнаCOVID Travel NewsНазвано дату відновлення туризму до Ізраїлю для українських туристів

Названо дату відновлення туризму до Ізраїлю для українських туристів

Ізраїль знову заявив про плани відкрити для вакцинованих туристів. Причому найближчими датами – а саме з неділі, 9 січня. Згідно ізраїльським ЗМІ, міністерство охорони здоров’я заявило, що воно дозволить повністю вакцинованим туристам з деяких країн в’їжджати до Ізраїлю з неділі, скасувавши повну заборону на в’їзд негромадян.

При цьому точні дані щодо країн поки що не називаються. Відомо, що у понеділок міністерство охорони здоров’я рекомендувало виключити Канаду, Францію, ПАР, Угорщину, Нігерію, Іспанію та Португалію зі свого списку «червоних» країн. Україна, Росія, а також США та Великобританія поки що залишаються у забороненому списку. Туристам із країн, внесених до «червоного» списку заборонених для польотів Міністерства охорони здоров’я, як і раніше заборонено приїзд, як і невакцинованим туристам.

Список підлягає затвердженню Комітетом Кнесету з охорони здоров’я. І не було жодних вказівок на те, коли уряд планував зняти обмеження для інших країн.

Раніше Ізраїль відкривався для туристів з листопада та приймав сертифікати вакцинації проти вакцин Pfizer, Moderna, AstraZeneca або китайських Sinovac чи Sinopharm.

При цьому, як додають ізраїльські ЗМІ, ситуація складається так, що «офіційні особи, схоже, значною мірою змирилися з дуже заразним, але більш м’яким різновидом вірусу, який швидко поширюється серед населення». Також міністерство охорони здоров’я рекомендувало, щоб вакциновані та одужалі ізраїльські туристи, які повернулися з країн, визначених як «помаранчеві», більше не потребували триденного карантину після повернення до Ізраїлю, а повинні були ізолюватися лише доти, доки вони не отримають результати ПЛР. , що проводиться під час приземлення.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «13 склянок за рейс: стюардеса розповіла, скільки рекомендується пити води під час зміни часових поясів».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода