ГоловнаLifeStyle13 склянок за рейс: стюардеса розповіла, скільки рекомендується пити води під час...

13 склянок за рейс: стюардеса розповіла, скільки рекомендується пити води під час зміни часових поясів

Норми споживання води на борту літака, які рекомендують членам екіпажу, розкрили для туристів стюардеса. Згідно з її заявою, за трансатлантичний рейс може знадобитися щонайменше 13 склянок води або близько трьох літрів.

Примітка: Раніше DIP писав, що “Стюардеса розкрила секрет, як отримати безкоштовні напої від бортпровідників у літаках“.

За словами стюардеси, які вона озвучила фахівцю з дорожніх витрат Equals, у її авіакомпанії – а це Air France, існують спеціальні інструкції для членів екіпажу, скільки пити води, щоб уникнути негативного ефекту зміни часових поясів.

«Медичний персонал каже нам, що ми маємо випивати один літр води на кожні чотири години польоту», – заявила вона. Для трансатлантичних перельотів – на зразок маршруту з Великобританії до Флориди, приблизно 12 годин – це означає, що під час польоту потрібно випити три літри води. Навіть поїздка до Дубаї вимагає багато пиття, а для восьмигодинного перельоту потрібно два літри – або вісім склянок – води, згідно з медичною порадою.

Також читайте: Стюардеса розповіла, чому пасажирам треба просити воду лише із запечатаної пляшки

Це більше денної норми у звичайному, «наземному» житті. Але в лайнері сухе кондиціоноване повітря, яке призводить до сильного зневоднення, що посилює ефект джетлага. При цьому туристів попереджають, що алкоголь та кава навпаки, забирають у організму воду, і їх пити у польоті не рекомендується.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Туристів попередили коли вони наражаються на ризики сліпоти і раку очей».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода