ГоловнаCOVID Travel NewsІзраїль втомився від ковіда і відкрив кордони для туристів: стали відомі правила...

Ізраїль втомився від ковіда і відкрив кордони для туристів: стали відомі правила в’їзду

Хорошу новину для українських туристів представив Ізраїль – країна з 9 січня допустить іноземців. Туристам потрібно буде здати також два ПЛР-тести, один – до вильоту, інший – по прильоту в країну та «відсидіти» в самоізоляції до результатів тесту. Причому від дати останнього щеплення має пройти щонайменше 14 днів.

Як повідомляє ТАРС, посилаючись на дані прес-службі МЗС Ізраїлю, загалом заявлено такі: для в’їзду до Ізраїлю всім іноземним громадянам необхідно пред’явити свідоцтва про вакцинацію, видані менш ніж за шість місяців до вильоту. Визнаними типами вакцин, що схвалені ВООЗ. Зазначимо, що туристи з Євросоюзу також можуть пред’явити і свідчення того, хто одужав, проте українці такої можливості позбавлені.

Також у МЗС озвучили такі подробиці:

  •  Усі, хто в’їжджає, повинні перед виїздом заповнити онлайн-форму заяви про в’їзд протягом 48 годин до вильоту, включаючи декларацію про здоров’я.
  • Далі при реєстрації туристу пред’явити сертифікат про щеплення, зроблене не пізніше шести місяців тому, негативний результат ПЛР-тесту, зробленого не більше ніж за 72 години до вильоту.
  • Після прибуття в аеропорт Бен-Гуріон іноземці повинні будуть пройти ПЛР-тест і вирушити на карантин на строк до 24 годин або до отримання негативного результату тесту ПЛР.
  • Для російських туристів – окремий додаток: Ізраїль визнає вакцину «Супутник V» за умови отримання позитивного результату серологічного аналізу, зданого в Ізраїлі».

Для тих, кому важливим є здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Що буде, якщо ми всі захворіємо на коронавірус? – епідеміолог».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода