ГоловнаCOVID Travel NewsЩо дозволяє "зелений пропуск" в Італії туристам

Що дозволяє “зелений пропуск” в Італії туристам

Всього через кілька днів після того, як Франція ввела обов’язковий пропуск на здоров’я для відвідування культурних та розважальних закладів по всій країні, Італія запускає аналогічну схему, розширюючи цифровий сертифікат COVID-19, щоб він був потрібний для доступу до культурних, оздоровчих і розважальних закладах в Італії.

Паспорти вакцини стають все більш популярними, оскільки країни знаходять способи, що дозволяють другорядним підприємствам продовжувати безпечну роботу під час пандемії, не допускаючи поширення вірусу. Данія була першою країною в Європі, яка запустила схему проходження вірусу COVID-19, щоб повністю вакциновані люди, а також ті, у кого був негативний результат або вилікувалися від вірусу, могли відвідувати такі місця, як ресторани, музеї і театри. Франція пішла їх прикладом на цьому тижні, випустивши свій власний паспорт здоров’я – і тепер настала черга Італії.

З 6 серпня людям необхідно буде довести наявність вакцинації, одужання від COVID-19 або недавнього негативного тесту для входу в закриті приміщення, такі як музеї, театри, футбольні стадіони, басейни, спа, тренажерні зали і тематичні парки.  “Зелений пропуск”, як його називають, є розширенням цифрового сертифікату ЄС COVID-19, і він також буде вимагатися для роботи в приміщеннях в барах і ресторанах, оголосило італійський уряд в четвер.

Введення зеленого пропуску покликане стимулювати впровадження вакцини, оскільки штам Delta швидко поширюється по Італії. “Дельта-варіант вірусу небезпечний, – сказав прем’єр-міністр Італії Маріо Драгі на прес-конференції в четвер увечері. – Без вакцинації ми повинні знову все закрити”, – додав він.

Зелений пропуск може бути представлений в цифровому або паперовому форматі. В Італії він засвідчує, що власник вакцини отримав хоча б один укол вакцини (AstraZeneca, Pfizer, Moderna або Johnson & Johnson), дав негативний результат за попередні 48 годин або вилікувався від вірусу за останні шість місяців.

Туристам, які їдуть в Італію з країни ЄС, необхідно пред’явити цифровий сертифікат ЄС на COVID-19 для в’їзду в країну, і з 6 серпня вони можуть використовувати цей сертифікат для входу в місця за схемою зеленого пропуску. У разі вакцинації їм необхідно буде пройти курс вакцинації.

Італія відкрита для туристів з країн з низьким рівнем ризику, включаючи США, Японію і Канаду, і мандрівники, які прибувають з цих країн, повинні пред’явити доказ вакцинації перед поїздкою з медичним документом, відповідним нормам ЄС і Італії. Для американців це «біла картка» з логотипом CDC. Цілком ймовірно, що ці сертифікати здоров’я можна використовувати для входу в місця, де потрібна зелена карта, але повна інформація ще не підтверджена. Завжди перевіряйте останні урядові поради перед поїздкою.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

В Іспанії знову введені маски: МЗС терміново попередило туристів про новий ковід і маски

На популярному курорті перезапустили масочний режим. МЗС терміново попередило...

Covid повертається: Іспанія вводить масочный режим через спалах інфекції

Іспанія повертає масочний режим по всій країні через спалах...

Туризм можуть знову закрити: ВООЗ готується до нової пандемії

Не встиг закритися останній «ковідний» шпиталь, як ВООЗ оголосила,...

Через нову пандемію Турецькі готелі знову залишаться без туристів

Позитивні прогнози щодо кількості туристів на 2024 рік можуть...

COVID-19: у країнах Азії збільшилася кількість нових випадків захворювання

На тлі сплеску випадків COVID-19, викликаного високоінфекційним варіантом JN.1,...