ГоловнаCOVID Travel NewsІталія продовжила режим надзвичайного стану до 31 березня: на туризмі поставлено хрест

Італія продовжила режим надзвичайного стану до 31 березня: на туризмі поставлено хрест

На посилення епідеміологічної ситуації в Європі влада Італії відповіла достроковим посиленням обмежень на в’їзд і продовженням надзвичайного стану ще на 3.5 місяці. Це означає, що на туризмі принаймні зимовому сезоні поставлено хрест. Згідно з постановою уряду, незалежно від статусу вакцинації кожен мандрівник, що прямує до Італії з країн ЄС та Шенгенської зони, зобов’язаний надати негативний результат тестування, а в країні на нього чекатиме низка обмежувальних заходів, обов’язкових до дотримання. Втім, якщо такі жорсткі умови італійська влада запровадила проти колег по союзу, то що говорити про українських туристів… Ймовірно, що країна продовжить заборону на в’їзд українців до кінця дії НП.

Як стало відомо, у вівторок, 14 грудня, на засіданні Ради міністрів Італії мандрівники без антитіл та нещеплені туристи з інших країн ЄС та Шенгенської під час перетину іспанського кордону мають підлягати обов’язковому карантину. «Для тих, хто також приїхав із країн ЄС, але не щеплений, недостатньо показати негативний тест для перебування в Італії, – вони будуть зобов’язані пройти карантин. Вакциновані також попросять пред’явити негативний результат тесту», – заявили чиновники.

Під час засідання Рада міністрів також схвалила указ про продовження надзвичайного стану в Італії до 31 березня 2022 року. «Рада міністрів на пропозицію президента Маріо Драгі та міністра охорони здоров’я Роберто Сперанса схвалила указ-закон, який передбачає продовження надзвичайного стану в країні та заходів щодо стримування епідемії COVID-19 до 31 березня 2022 року», – зазначено у прес-релізі.

Відповідно до положення декрету, затвердженого Радою, до 31 березня також було продовжено зобов’язання носити super Green pass – «ковідний» паспорт нового зразка.

Раніше було заявлено, що термін дії документа спливав 15 січня. Згідно з продовженням НС, тепер ще 3.5 місяці туристам та громадянам Італії, які не пройшли вакцинацію, буде заборонено відвідувати такі громадські місця, як криті ресторани, кінотеатри, дискотеки та стадіони.

Рішення про посилення обмежень на в’їзд та посилення «зеленої перепустки» прийнято в той час, коли кількість випадків COVID-19 різко збільшилася по всій території Європи, зокрема в Італії. Так, раніше представник Всесвітньої організації охорони здоров’я Маргарет Харріс заявила на прес-конференції, що відбулася в Женевському офісі ООН, що Європа є основним центром епідемії коронавірусу, в регіоні зосереджено 65% усіх випадків ковіда. І тепер «старенька-Європа» зіткнулася з надзвичайно серйозним спалахом інфекції, яка тільки-но почала набирати обертів – подробиці читайте за цим посиланням.

Дані Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) показали, що за останні сім днів в Італії було зареєстровано загалом 119 645 нових випадків захворювання та 642 випадки смерті. Більше того, в країні вже зареєстровано 27 випадків захворювання на новий варіант COVID-19 – «омікрон». Загальна кількість випадків захворювання на новий штам, виявлених у країнах ЄС та ЄЕЗ, станом на 14 грудня становить 2 127.

Свіжі новини

Погода

Також читайте