ГоловнаІспаніяІспанія з сьогоднішнього дня розглядає коронавірус як грип

Іспанія з сьогоднішнього дня розглядає коронавірус як грип

В Іспанії коронавірусна інфекція тепер розглядається майже як звичайне захворювання, подібне до грипу, повідомило агентство DPA. Ті, хто заразився коронавірусом і в кого розвинулися лише слабкі симптоми хвороби або їх взагалі немає, можуть продовжувати нормальний спосіб життя. Ні тест, ні ізоляція вдома не є обов’язковими.

Колишні вимоги, як і раніше, будуть застосовуватися лише до тих, хто перебуває у групі ризику. До них відносяться люди старше 60 років та люди з імунодефіцитом, а також вагітні жінки та медичні працівники.

Це означає, що єдине, що залишилося від колись радикальних заходів проти поширення коронавірусу в більшості регіонів країни – це обов’язкове носіння масок у громадських закритих місцях, а також у автобусах, поїздах та літаках.

У Галісії вимога довести, що ви пройшли вакцинацію, тестування або одужали, як і раніше діє при вступі до лікарень та будинків престарілих. Також запроваджено обмеження на кількість гостей за столом у ресторанах. Але навіть ці обмеження мають бути зняті 9 квітня.

Епідеміологічна ситуація в Іспанії, яка особливо постраждала на початку пандемії, зараз значно полегшилася.

Семиденний показник захворюваності у п’ятницю склав 227 на 100 000 населення, при цьому лише 3,6% усіх лікарняних ліжок були зайняті пацієнтами із COVID-19.

Майже 85% населення вважаються вакцинованими, а 51% отримали бустерну вакцину.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини