ГоловнаГотеліГотелі в Іспанії призупинити продаж номерів для туристів

Готелі в Іспанії призупинити продаж номерів для туристів

Іспанський курортний острів Майорка опублікував попередження для туристів: місцеві готелі будуть змушені призупинити продаж номерів протягом наступних кількох тижнів.

Готельні мережі перевантажені обсягом бронювань, кажуть іспанці. В основному масовий туристичний потік генерують туристи з країн ЄС та Великобританії, у результаті популярні готелі вже перевищують рівень заповнюваності 85%. Встаючи на “стоп”, вони хочуть перенаправити надлишкові бронювання в менш популярні готелі, хоча вони також досить завантажені. А ще готелі через такий високий попит очікувано піднімають ціни і підвищують збори.

“Готелі в основних курортних районах Майорки припинять продажі протягом наступних кількох тижнів через великий туристичний попит. Мета цього стопу полягає в тому, щоб уникнути проблем із заповнюваністю та спонукати туристів перенаправлятися до готелів із заповнюваністю нижче, ніж очікувалося”, – заявляє місцеве видання Ultimahora.es.

Причому, за даними видання, готелі заповнюють організовані туристи – туроператори TUI, FTI, DER Touristik, Alltours, Schauinsland, Jet2 Holidays та EasyJet Holidays згодні з тим, що вже побиті всі свої рекорди бронювання на Майорці, незважаючи на конкуренцію Греції, Хорватії та Туруеччини. Неорганізовані туристи також не відстають. У результаті готельні мережі острова «були перевантажені лавиною бронювань як через туроператорів, так і онлайн, з кінця травня».

Кількість пасажирів та літаків за червень перевищила результат, досягнутий у доковідному 2019 році, також зазначають місцеві ЗМІ. Серед туристів, звідки турпотік виріс найбільше переважають французи та італійці, також зростають показники у британців.

У підсумку іспанські експерти прогнозують, що літні показники 2022 будуть дуже схожі на показники 2019 року. Більше того – вони можуть навіть перевершити допандемічні рівні, якщо бронювання last minute будуть такими ж затребуваними.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини