ГоловнаCOVID Travel NewsВлада Індонезії не рекомендує своїм громадянам подорожувати до Туреччини

Влада Індонезії не рекомендує своїм громадянам подорожувати до Туреччини

Неблагополучною країною щодо захворюваності на «омікрон» назвали Туреччину і не рекомендували здійснювати туди туристичні поїздки в досить несподіваній країні. Заяву це зробив МОЗ Індонезії.

«Випадки захворювання Omicron в Індонезії пов’язані з туристичною діяльністю з різних країн, таких як Туреччина та Саудівська Аравія. Ми рекомендуємо, щоб наші громадяни не розглядали можливість подорожувати туди», – заявив Сіті Надія Тармізі, речник Міністерства охорони здоров’я Індонезії.

У письмовій заяві МОЗ наголошується, що 21 новий випадок захворювання на «омікрон» у країні, у тому числі 16 громадян Індонезії та 5 іноземних громадян, були «завезеними». При цьому Саудівська Аравія та Туреччина були найбільш відвідуваними країнами.

Сьогодні більшість випадків Омікрона в Індонезії виявлено у мандрівників, які повертаються в країну з-за кордону. З 68 випадків, виявлених в Індонезії, лише один викликаний місцевим зараженням. У результаті населення закликали зменшити мобільність та залишатися дисциплінованими.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Чи шкідливо спати з більш ніж однією подушкою?».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода