ГоловнаLifeStyleЧи шкідливо спати з більш ніж однією подушкою?

Чи шкідливо спати з більш ніж однією подушкою?

Ви прокидаєтеся з болем у шиї? Причина цього може бути у вашій подушці, а точніше кількості подушок, на яких ви спите. Багато людей додають до основної подушки більше подушок, щоб підняти голову, щоб подивитись телевізор або фільм, поки вони засинають, щоб почитати улюблену книгу перед сном. Тому вони засипають на вищій опорі під головою, а це справді шкідливо для хребта, шиї та скелета, а також для загального стану здоров’я.

Гарний сон дуже важливий для здоров’я. Це не менш важливо, ніж здорове харчування та регулярні фізичні вправи. Коли ми висипаємось і добре висипаємося вночі, наше тіло здатне правильно виробляти та керувати нашими гормонами, регулювати апетит, нормалізувати обмін речовин та забезпечувати достатньо енергії.

Нестача сну пов’язана з підвищеним ризиком серцево-судинних захворювань, підвищеним споживанням калорій, ожирінням, підвищеним стресом, ризиком діабету. Коли ви не спите, мотивація до рухів та тренувань також різко знижується, підвищується дратівливість та погіршується продуктивність. Хронічна безсоння також збільшує ризик серцевого нападу та інсульту.

Також читайте: Що відбувається з організмом, якщо ми надто багато спимо

Згідно з сайтом healthline.com, якщо ми регулярно висипаємося вночі, ми не тільки зменшуємо всі перераховані ризики для здоров’я, але й покращуємо пам’ять, концентрацію, роботу мозку та продуктивність. Спортивні результати також покращуються разом із імунною системою, серцево-судинною системою завдяки нижчому рівню загального запалення у тканинах.

Біль у шиї – один із побічних ефектів поганого сну. Поганий сон може відбуватися без недосипання та частого пробудження. Це може выдбуватись через вашу незручну подушку або через те, що ви спите більш ніж на одній подушці.

Згідно з дослідженням 2016 року, опублікованому в журналі Peer J і цитованому сайтом healthdigest.com, приблизно 25% людей у ​​всьому світі страждають від болю в шиї через незручні подушки або сон на надто високій подушці.

Подушка повинна надавати тілу правильну підтримку. Вона не повиненна викликати викривлення хребта в якійсь його частині, тому що віна впливає на шию і всю спину, а отже, на кінцівки і все тіло. Незручна, дуже висока (кілька подушок) або дуже низька подушка негативно позначається на шиї, скелеті, м’язах.

Якщо подушка або подушки знаходяться надто високо, це створює сильну напругу в шийному відділі хребта, що в свою чергу викликає біль у шиї, хребті, головний біль, перекоси.

Найнебезпечніший побічний ефект високих подушок – це підвищений внутрішньочерепний тиск, що виникає через здавлення хребців.

Неважливо, яке у вас улюблене становище для сну – на бік, на спині чи животі. Важливо, щоб у ньому була нейтральна спинка. Це досягається за рахунок подушки ідеальної висоти, завдяки якій хребет залишається прямим і не втрачає своїх природних згинів. Якщо ви спите на подушці, що знаходиться нижче, проблема не менша, тому що вона знову викликає викривлення шиї.

Щоб добре виспатися і уникнути болів у спині та шиї, необхідно знайти правильну підтримку. Ідеальна подушка не має бути ні високою, ні низькою, і, безумовно, добре мати одну, а не кілька.

Раныше DIP повідомляв, що “Лікар розповів, за якої температури в кімнаті треба спати, щоб висипатися

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода