ГоловнаІндонезіяІндонезійська компанія-розробник мобільних технологій інвестувала в державне підприємство інтернет-платежів

Індонезійська компанія-розробник мобільних технологій інвестувала в державне підприємство інтернет-платежів

Індонезійська компанія-розробник мобільних технологій Gojek інвестувала в державне підприємство інтернет-платежів LinkAja з метою подальшого розширення цифрової екосистеми в країні, де споживчі звички сильно змінилися через пандемію коронавирусной інфекції.

Інвестиції Gojek в LinkAja пішли за капіталовкладеннями, зробленими в листопаді-місяці її сінгапурським конкурентом, компанією Grab, що зробило платформу унікальним підприємством, так як в нього вклалися 2 непримиренних суперника.

Ні Gojek, ні LinkAja не розкривають розміру інвестицій, але в спільній заяві повідомили, що разом з цими вкладеннями тепер капітал перевищить суму 100 млн. USD. «Це фінансування ще більше розширює наші можливості в області більш активного впровадження цифрових фінансових послуг і прискорення доступу до фінансових послуг в Індонезії», – заявили вони.

Компанія Grab була провідним інвестором етапу фінансування, коли в листопаді-місяці підприємство LinkAja вперше отримало фінансову підтримку від фірми, не контролюється державою. Серед інших інвесторів того часу виявилися підрозділу венчурного капіталу державного банку «Ракьят Індонезія» і банку «Мандір».
Компанія «ЛІНК» була утворена в червні 2019 року в результаті злиття сервісів цифрових платежів 5 різних державних компаній. Цей крок відображає тренд зростаючої стурбованості індонезійського уряду і, що належать йому, підприємств загрозою, яку представляє агресивна експансія приватних фірм, таких, як наприклад, Grab і Gojek, на ринку фінансових послуг країни з найбільшою економікою в Південно-Східній Азії.

Однак, LinkAja не вдалося завоювати такий же популярності, що і GoPay (платіжний сервіс Gojek), OVO – цифровий гаманець, частково належить «Граб», зарекомендували себе з більш кращого боку. Тим часом, на індонезійський ринок e-гаманців увірвався ShopeePay – платіжний сервіс від сінгапурської компанії Sea, який вже зайняв його значну частину за рахунок проведення агресивних рекламних кампаній. Проте, недавні інвестиції LinkAja від «Гожек», Grab та інших повинні допомогти утримати конкурентоспроможність фірми.

Галузеві інсайдери також заявили, що ці вкладення є демонстрацією намірів обох технологічних гігантів, пов’язаних з тим, що вони готові працювати разом з державним підприємством, а не виступати в ролі прямого конкурента, який прагне перевершити LinkAja.

Електронні платежі стали важливою частиною життя індонезійців під час пандемії, оскільки зростають страхи з приводу того, а чи може використання готівки привести до збільшення ризику заразитися коронавірусів.

Обсяг транзакцій на швидко зростаючому індонезійському ринку цифрових платежів впав на 11% в 2020 році в порівнянні з роком 2019 м, оскільки людям в минулому році довелося залишатися вдома частіше, що зменшило використання електронних платежів для оплати таких речей, як попутні поїздки і щоденний шопінг. Проте, вартісний обсяг операцій зріс на 41% за той же період, оскільки користувачі стали все частіше використовувати сервіси цифрових платежів для придбання дорогих квитків на сайтах електронної комерції.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Туристка із Сінгапуру зникла безвісти під час відпустки в Іспанії

Повідомляється, що 39-річна громадянка Сінгапуру прилетіла до міста Хавеа...

Потужне виверження вулкана відбулося в Індонезії

В Індонезії сталося сильне виверження вулкана Руанг. Влада побоюється...

Єгипет накриває депресія та різкі погодні гойдалки з піском та пилом

Єгипет накриває депресія — у метеорологічному сенсі: саме так...

У Туреччині назвали наскільки готелі підвищать ціни

Якщо в Туреччині хочуть отримати дохід від туризму, який...

Для туристів запустили безкоштовний рейс без вказівки кінцевого пункту: про нього капітан оголосив за 2 години після зльоту

Оригінальним способом вирішила порадувати своїх туристів – учасників програми...