ГоловнаCOVID Travel NewsГреція закривається для туристів без бустерної дози

Греція закривається для туристів без бустерної дози

Влада Греції вирішила посилити протикоронавірусні заходи з 1 лютого. Вони прирівнюють громадян, які не отримали третю, бустерну дозу вакцини, до нещеплених і заборонять відвідувати закриті приміщення.

Про це заявив голова грецького МОЗ Танос Плевріс, зазначивши, що заборона на вхід у закриті приміщення стосуватиметься тих, хто щепився понад сім місяців тому і не зробив бустерний укол — такі громадяни будуть вважатися невакцинованими.

При цьому їх сертифікат діятиме, оскільки цей документ є загальноєвропейським зразком, і його термін дії дев’ять місяців. Але люди без бустерної дози не будуть мати такі переваги, як відвідування закритих приміщень та інші, які доступні повністю вакцинованим.

Нагадаємо, у Греції з середини листопада 2021 року неприщеплені можуть відвідувати ресторани, кінозали, музеї, спортзали лише з ПЛР-тестом. У країні у зв’язку з поширенням штаму «омікрон» до 16 січня діє низка обмежень.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Відмова від солодкого призводить до значних покращень в організмі вже через місяць».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода