Греція заборонила музику в ресторанах і барах, та пересування на острові Міконос

Греція заборонила музику в ресторанах і барах і обмежила пересування на своєму популярному курортному острові Міконос в суботу після того, як там піднялися новіе зараження COVID.

Міконос, відомий як острів вечірок супербагатіїв, є одним з найпопулярніших місць в Греції, яке щоліта привертає більше мільйона відвідувачів, в тому числі голлівудських зірок, моделей і всесвітньо відомих спортсменів.

Після «тривожного» спалаху місцевої епідемії Міністерство цивільного захисту заявило, що воно забороняє музику на острові цілодобово і дозволяє рух тільки з 1:00 до 6:00 для тих, хто їде на роботу і повертається з роботи або за станом здоров’я.

Обмеження діятимуть до 26 липня, йдеться в заяві Катімеріні.

  Десятиденна спека в Греції - очікується до 44 градусів

Греція залежить від туризму на п’яту частину своєї економіки і вкрай потребує сильного сезону цього року після катастрофічного 2020 року, коли кількість відвідувачів та доходи різко впали.

Число інфекцій зросла в останні тижні, що змусило уряд вакцинувати медичних працівників та персонал в будинках для людей похилого віку та ввести нові обмеження по всій країні, в тому числі дозволити тільки вакциновані клієнти в приміщеннях в ресторанах і клубах.

«Ми закликаємо жителів, відвідувачів і спеціалістів нашого прекрасного острова суворо дотримуватись заходів, щоб ми могли швидко контролювати і обмежувати поширення вірусу і повернути Міконос до нормального життя», – заявили в міністерстві.

  Болгарія закриває кордони для іноземців ще деяких країн
Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Погода

Останні новини